Logo
O mnie

Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości zdjęć, przeznaczonych do użytku drukarskiego i internetowego. Wykonujemy sesje, produktowe, kulinarne, portretowe, biznesowe, i grupowe z wykorzystaniem produktów i innych elementów jakie zażyczył sobie klient. Współpracujemy z dużymi firmami jak i osobami prywatnymi. Lubimy podejmować się nowych wyzwań fotograficznych, aby pokazać Twoją firmę w nowej odsłonie. Oferujemy profesjonalnie przygotowany produkt, począwszy od wykonania zdjęć wraz z retuszem, po wykonanie projektów graficznych gotowych do druku lub zastosowania w internecie. Oferujemy także takie usługi jak wizualizacja produktu, fotomontaże i rekonstrukcje Więcej

Green Pixel KONTAKT

Fotografia artystyczna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Fotografia Motoryzacyjna / pokazowa filmy

Sesje wyceniane są indywidualne po ustaleniu wszystkich szczegółów i oczekiwań klienta.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Realizujemy sesje produktowe, do celów internetowych, katalogowych jak i druku wielkoformatowego. Zdjęcia wykonywane są przeważnie na jednolitym tle, z możliwością jego zmiany lub usunięcia w postprodukcji.Wykonujemy także zdjęcia ubrań na płasko, na modelce/modelu lub zdjęcia typu duch.Sesje realizujemy w naszym studiu lub bezpośrednio u klienta oraz w innych miejscach, jeśli wymaga tego zlecenie.

Fotografia Produktowa przykładowy cennik:
Packshot
11–50 zdjęć = 10zł/szt
51–100 zdjęć = 8zł/szt
101–200 zdjęć = 5zł/szt
Packshot standard
11–50 zdjęć = 25zł/szt
51–100 zdjęć = 20zł/szt
101–200 zdjęć = 15zł/szt
Packshot premium
11–50 zdjęć = 40zł/szt
51–100 zdjęć = 35zł/szt
101–200 zdjęć = 30zł/szt

Ostateczna wycena ustalana jest indywidualnie po określeniu warunków i szczegółów zlecenia, ilości zdjęć i terminu realizacji. Przy zapytaniach ofertowych przesyłanych mailem, prosimy o przesłanie opisu produktu, ilości oraz przesłanie przykładowych zdjęć. Na których chcieli by państwo wzorować swoje zdjęcia (zdjęcia konkurencji). - jest to bardzo istotne pozwoli to odpowiednio wyceni zakres pracy potrzebny do wykonanie zdjęć produktów. Przy większej liczbie produktów ceny podlegają negocjacji. Koszty dostawy produktów pokrywa Zleceniodawca.
Packshot

Profesjonalne zdjęcia pojedynczego przedmiotu na jednolitym tle z cieniem w średniej rozdzielczości z podstawową obróbką graficzną. Główne przeznaczenie takich zdjęć to serwisy aukcyjne (np. Allegro) lub sklepy internetowe. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia potraw, wypieków oraz innych produktów spożywczych, wykorzystywanych w menu, stronach www, prezentacjach, książkach czy reklamach. Zdjęcia wykonujemy zarówno we własnym studiu jak i u klienta.
Fotografia Kulinarna przykładowy cennik:

Packshot (zdjęcie produktu na jednolitym tle) = od 25 pln + VAT
Zdjęcie pojedynczej potrawy (bez stylizacji) = od 40 pln + VAT
Zdjęcie potrawy + stylizacja = od 80 pln + VAT
Zdjęcie wnętrza = od 70 pln + VAT
Zdjęcia w trakcie tworzenia potrawy = od 300 pln + VAT (pakiet 8-15 zdjęć)
Cennik ma charakter orientacyjny. Za każdym razem dokonywana jest indywidualna wycena dla każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu wyliczenia kosztów usługi. Podane ceny są kwotami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane