logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kreatywna Fotografia Intymna fotograf aktu

O mnie

Zapraszam na indywidualne sesje kobiece - intymne, buduarowe i aktu. Nie oczekuję od Ciebie nic poza tym, abyś była sobą – kobieca i pewna siebie. Na sesji masz się czuć swobodnie, komfortowo. Masz się otworzyć na tyle, żeby efekt mojej pracy przerósł Twoje oczekiwania. Zawsze staram się uchwycić ten jedyny, intymny moment, który buduje nastrój i odzwierciedla Twoje emocje. Do każdej sesji podchodzę zupełnie indywidualnie, tak aby ukazać sposób swojego widzenia Twojego piękna.


Logo
Kreatywna Fotografia Intymna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia aktu cena: 1350 zł - Kreatywna Fotografia Intymna
Pakiet 1
By czuć się i wyglądać pięknie!

Potrzebujesz akceptacji własnego ciała? Lub może chcesz odkryć swój urok przed partnerem?

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego chłopaka, męża lub narzeczonego – nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną. Odpowiem na każde pytanie, które chodzi Ci po głowie. Naszym zadaniem jest sprawić byś poczuła się wyjątkowo - piękna, sexy i zmysłowa!

Sesje fotograficzne aktu, buduarowe lub glamour organizuję, w zależności od potrzeb, ale i budżetu. Najczęściej, ze względu na klimat, w wynajętych, indywidualnych - unikalnych pomieszczeniach - apartamentach hotelowych i dworkach. Również w studio lub mieszkaniu.
Podana cena jest ceną orientacyjną za sesję fotograficzną.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane