logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FotoArt fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem pary fotografów z zamiłowania zajmujących się fotografią oraz produkcją filmów. Zaangażowanie i kreatywność we współpracy z nowoczesną technologią są gwarancją spełnienia Państwa oczekiwań o idealnym filmie i fotografii.Cechuje nas oryginalne, często niekonwencjonalne spojrzenie na naszą pracę. Jesteśmy ambitni i nowocześni, jednocześnie starając się o krok wyprzedzać panujące trendy. W swoją pracę wkładamy maksymalną ilość uczucia, siły i zaangażowania, by każdy kadr idealnie oddawał atmosferę panującą w tych wyjątkowych i niepowtarzalnych dla Państwa chwilach. Jesteśmy zespołem, który Więcej


Logo
  • Sławno i okolice
  • Ukryty511567344; 699119265
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/FotografiaFilmSlawno/
  • KONTAKT
FotoArt    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna - FotoArt
Pakiet 1
Fotoreportaż z dnia ślubu to opowieść niezwykłego dnia zamknięta w zdjęciach wykonanych w dniu uroczystości. W tym dniu jesteśmy bacznymi obserwatorami realizującymi swój plan oraz inwencję twórczą, jednocześnie nie zakłócamy uroczystości swoją obecnością. Zdjęcia wykonywane są od godziny i miejsca, które Państwo wskażą, aż do końca oczepin. Ilość gości weselnych i zakres czasowy nie ma wpływu na cenę!
Artystyczna sesja plenerowa wykonywana jest w innym dogodnym dla Państwa dniu. Na zdjęciach pokazujemy emocje, jakie towarzyszą Młodej Parze. Dużą wagę przywiązujemy do fotografowania Panny Młodej i eksponowania na zdjęciach jej pięknej sukni ślubnej. Zdjęcia w plenerze cechowane są różnorodnością miejsc oraz formy: począwszy od zdjęć statycznych do bardzo dynamicznych, czasem z małym przerywnikiem na odpoczynek :). Ilość miejsc i czas realizacji sesji plenerowej nie wpływają na cenę. Mamy zatem do dyspozycji cały dzień bez presji czasu.

 
Pakiet 2
Usługa foto+video
Reportaż ślubno weselny obejmuje:
- przygotowania z dnia ślubu
- błogosławieństwo
- uroczystość ślubną
- wesele
Pracujemy na profesjonalnych kamerach firm PANASONIC I SONY, posiadamy dodatkowy sprzęt oświetleniowy oraz zaawansowany program do montażu nieliniowego. To dzięki temu nasze nagrania są wysokiej jakości, z dobrym dźwiękiem wyraźne i dopracowane.Nasze materiały filmowe są nagrywane i montowane techniką cyfrową, zapisujemy je w formatach Full HD na pamięciach flash, które bez problemu można odtworzyć na smartfonie, laptopie, komputerze czy nowoczesnym telewizorze SMART.
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa - FotoArt
Pakiet 1
Sesja ciążowa, chrzest, komunia święta,fotografia dziecięca - to wdzięczny temat dla fotografa. W przyjaznej i ciepłej atmosferze uwiecznimy uśmiech Twojego dziecka i radość Twojej rodziny

Usługa może zawierać:
– zdjęcia z przygotowań
– fotoreportaż z Mszy Świętej
- mini album
– sesja w plenerze wraz z najbliższą rodziną
 
Fotografia artystyczna - FotoArt
Pakiet 1
Chcesz zaprezentować się jako modelka/model, potrzebujesz profesjonalnego portfolia? Chcesz rozpocząć karierę aktorską? a może chcesz zrobić niespodziankę swoim bliskim w postaci pięknych zdjęć? Zamów sesję fotograficzną.
 
Fotografia komercyjna - FotoArt
Pakiet 1
Wykonujemy zdjęcia dla szkół, firm, przedsiębiorstw, oraz instytucji – do wykorzystania w katalogach, folderach reklamowych, publikacjach i stronach www.
 
Sesja narzeczeńska - FotoArt
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska jest idealnym sposobem na oswojenie się zarówno z aparatem jak i z naszą obecnością. Doskonale pomaga w rozładowaniu napięcia związanym z przygotowywanym ślubem. Jest też niezwykle ważna dla nas, ponieważ daje nam szansę na poznanie Waszych pragnień, oczekiwań oraz pomysłów. Zazwyczaj staramy się organizować sesje w plenerze na co najmniej kilka miesięcy przed planowanym ślubem. Pamiętajcie! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być doskonałym prezentem dla Waszych rodziców oraz idealnie nadają się do przygotowania zaproszeń ślubnych.
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane