logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Katarzyna Żurek fotograf reklamowy

O mnie

Prowadzę młodą firmę, której atutem jest zupełnie nowoczesne podejście do fotografii produktowej. Każdy pomysł jest ściśle konsultowany z klientami, bo to oni powinni być zadowoleni z wykonanego zlecenia, ale świeże pomysły na sesje są naszym atutem. Od 10 lat zajmuję się fotografią, w tym fotografią reklamową i produktową. Także moje doświadczenie przekłada się na wysoką jakość usług. Obecnie pracuję na nowoczesnym pełno klatkowym systemie Pentaxa.


Logo
Katarzyna Żurek   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 12 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
Fotografia reklamowa w naszym pojęciu to zdjęcia reklamowe, które są nośnikiem o ogromnym potencjale. Fotografie te przedstawiają produkty jak najlepszym świetle, co ma prowadzić do przykucia ich odbiorców.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 40 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
Fotografia sportowa to dość wymagająca dziedzina fotografii. Oferujemy sesje w klimacie sportowym, do reklam, prezentacji sportowców, również zdjęcia produktowe przyrządów. 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 25 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
W fotografii przyrodniczej trzeba być cierpliwym, ponieważ mało jest elementów nieruchomych. Głównym kierunkiem naszych działań, są portrety zwierząt - pupili, oraz portrety tychże pupili z ich właścicielami. http://www.fotozwierzak.pl 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 30 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
w Fotografii architektury jest ważne uchwycenie bryły budynków w ich otoczeniu, charakteru stylu budowli i detalu architektonicznego. W tej dziedzinie również mieści się fotografia wnętrz.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 40 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
Fotografia studyjna jest fotografią bardzo precyzyjną wymaga dużej umiejętności i doświadczenia takiego jak my posiadamy. Wykonujemy fotografię studyjną typu lookbook, packshot. 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 30 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
fotografia modowa nie musi być nudna. Zdjęcia modowe wykonujemy w studiu albo w plenerze. Są to realizacje typu lookbook na jednolitym tle, lub zaaranżowane w plenerze. 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 150 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
Fotografia zwierząt jest naszym zainteresowaniem i pasją.
Zdjęcia które robimy są dobrze wykonane i nadają się na dobrą pamiątkę z ukochanym zwierzakiem. http://www.fotozwierzak.pl 
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 15 zł - Katarzyna Żurek
Pakiet 1
Zajmujemy się profesjonalną obróbką i mamy w tym duże doświadczenie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane