logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Najpiękniejsze chwile uchwycone na fotografii fotograf ślubny

O mnie

Nie ma takich aparatów, które „robią piękne zdjęcia”, za każdym sprzętem stoi człowiek, który bez artystycznej wizji nie stworzy nic ciekawego, bez znania ustawień sprzętu może liczyć jedynie na łut szczęścia. I choć lubimy gdy szczęście nam sprzyja, to pomagamy mu inwestując w najlepszy sprzęt – pełnoklatkowe aparaty i jasne obiektywy. - Marian Cabański Kontakt: Marian Cabański tel. 609-943-276 www.marian.photo
Logo
Najpiękniejsze chwile uchwycone na fotografii   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1700 zł - Najpiękniejsze chwile uchwycone na fotografii
Pakiet 1
Fotografia ślubna - Używam przynajmniej dwóch aparatów pełnoklatkowych marki Canon, lubię jasne obiektywy. Coraz częściej fotografuję w dwie osoby, co pozwala jednocześnie zrobić ujęcia z dwóch miejsc, większy wybór doboru ujęć do albumu. Daje to pełniejszy efekt reportażu i najważniejsze chwile, które trwają sekundy są pięknie uwiecznione. Reportaż ślubny zaczynam od wczesnych przygotowań ślubnych lub od błogosławieństwa (w zależności od ceny) i towarzyszę Parze Młodej do godziny pierwszej w nocy. W tym czasie na aparatach rejestruję około trzech tysięcy ujęć, z których później w procesie obróbki wybieram minimum 400 najlepszych - są to w pełni obrobione, w najwyższej jakości fotografie cyfrowe, które Para Młoda otrzymuje na płycie dvd lub pendrivie. 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Najpiękniejsze chwile uchwycone na fotografii
Pakiet 1
Pół dnia do Waszej dyspozycji, jeśli macie ulubione miejsca, pasje, stroje, wszystko możemy wykorzystać, aby opowiedzieć o Was i Waszej miłości. Pracujemy w luźnej atmosferze, abyście czuli się swobodnie, jeśli trzeba to podpowiadamy jak pozować, ale liczymy na naturalność. Warto zabrać ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie ;)  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 600 zł - Najpiękniejsze chwile uchwycone na fotografii
Pakiet 1
Zrobienie świetnych zdjęć z imprezy studniówkowej. Cena za jedną klasę. 300 zdjęć obrobionych oraz wszystkie nieobrobione. Dodatkowo przenośne mini studio, zdjęcia na tle, grupowe oraz w parach. Możliwość również obsługi filmowej.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane