logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Magdalena Chabiera Fotografia fotograf dziecięcy

O mnie

Magdalena Chabiera Fotografia tel. 790 709 906 (pn. – pt. 10.00-18.00) [email protected] www.magdalenachabiera.pl Moje atuty: Ponad 20 lat pasji fotograficznej. Doświadczenie pracy we własnej firmie i w agencjach reklamowych. Dyplom Akademii Fotografii w Warszawie. Akredytacja Kurii Duszpasterskiej uprawniająca do fotografowania podczas Mszy Świętej. Udział w wystawach i konkursach. Sprzęt: Canon 5D Mark III (automatycznie robi kopię każdego zdjęcia na drugiej karcie pamięci co chroni dane) Canon 5D Mark II
Logo
Magdalena Chabiera Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 600 zł - Magdalena Chabiera Fotografia
Pakiet 1
Przede wszystkim posiadam wiele ciepła, serdeczności i cierpliwości dla Państwa dzieci :) Dodatkowo nie brakuje mi zdolności plastycznych, profesjonalnego sprzętu (body pełna klatka), doświadczenia, dyplomu Akademii Fotografii w Warszawie (dzienne studium fotograficzne).

Z radością wykonam dla Państwa stylizowaną sesje noworodkową (najlepiej do 14 dnia po urodzeniu), dziecięcą lub rodzinną, u dziecka w domu lub w plenerze :)

Zapraszam serdecznie :) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane