logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł fotograf ślubny

O mnie

Tematem mojej fotografii jest i nieustannie pozostaje człowiek, jego piękno i osobowość, będące centrum w takim samym stopniu sesji portretowych, jak i fotografii ślubnej. Uwiecznianie na zdjęciach tego ulotnego piękna, przemijających chwil, które wolelibyśmy zapamiętać, jest moją pasją od lat, a niedawno stało się również sposobem na życie. Wieloletnie spełnianie się w pasji fotografii wyposażyła mnie we wszystkie niezbędne cechy, jakie powinien posiadać profesjonalny fotograf w Poznaniu. Pracuję na trzech różnych, nieco odmiennych siebie polach – fotografii portretowej, fotografii ślubnej, oraz fotografii mody, z których każda wydaje mi się na swój Więcej




Logo
Paweł   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Paweł
Pakiet 1
Zdjęcia ślubne to jedna z niewielu pamiątek pozostających po tym wyjątkowym, jednym z najważniejszych w waszych życiach dniu. Warto upewnić się, że udokumentowanie go powierzyliśmy komuś, w kogo talent ufamy; kto w fotografiach zapisze wasze wspomnienia w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Fotografując śluby skupiony jestem na dwóch rzeczach: dopracowaniu ich estetycznie i kompozycyjnie, oraz, co równie ważne – uwiecznieniu na zdjęciach emocji, krótkich chwil, wydarzeń mijających tego dnia często niezauważenie, a mimo to – niezwykle istotnych. Zależy mi przede wszystkim na naturalnym, bardzo reportażowym podejściu – unikam pozowania, ustawiania gości weselnych do zdjęć, samemu starając się przy tym pozostać niewidzialnym. Niewidzialnym, a mimo to – w centrum wydarzeń. Gorąco zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, oceny moich zdjęć i dokonania wyboru – czy jestem odpowiednim dla Państwa fotografem. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 zł - Paweł
Pakiet 1
Jestem doskonałym fotografem portretowym! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane