Logo
O mnie

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług profesjonalisty - fotografa z okolic Bydgoszczy, Gdańska czy Trójmiasta, zależy Państwu na kompleksowej i sprawnej usłudze fotograficznej - zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Dlaczego fotografia? Już od najmłodszych lat na świat spoglądałem przez soczewkę obiektywu. Fotografia to moje dziecięce marzenie, to pasja, hobby i zawód w jednym. To codzienna przygoda. Przygoda do której zapraszam wszystkich tych, którzy chcą utrwalić ulotność chwili... Fotografuję od dawna, łącząc doświadczenie z poczuciem estetyki i dbałością o detale. Swoją ofertę, kieruję do Klientów, którzy cenią sobie Więcej

Krzysztof Żubkowski | Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2100 zł
Pakiet 1 cena: 2100 zł
Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. To uroczystość, wymagająca wyjątkowej oprawy. Uroczystość, która powinna pozostać niezapomniana. Dlatego, aby utrwalić te niezapomniane chwile - warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Swoją ofertę, kieruję do klientów wymagających, którzy cenią sobie dobrą fotografię. Zdjęcia wykonuję w stylu reportażowym, z autorską obróbką i retuszem w różnej palecie kolorystycznej.

Stawiam przede wszystkim na kreatywność i ciekawe pokazanie przebiegu wydarzeń, jednocześnie posiadam mocno rozbudowane zaplecze techniczne (pracuję na pełno klatkowych lustrzankach firmy NIKON), które pozwalają na wykonanie zdjęć najwyższej jakości.

W dniu ślubu fotografuję nie tylko najważniejsze wydarzenia, ale przede wszystkim emocje im towarzyszące. Tworzę galerię obrazów o rodzinie, miłości, szczęściu, przyjaciołach, zabawie, ulotnych momentach.

Dbam o szczegóły, ukazując detale zarówno domu w którym Młoda Para się przygotowuje, kościoła, sali weselnej, jak i detale związane ze strojem Nowożeńców czy samochodem.

To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy od Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiam standardowy pakiet fotografii ślubnej. Wychodząc jednak naprzeciw Państwa wymaganiom, jestem skłonny, tak dobrać składowe poszczególnych pakietów, aby stworzyć pakiet indywidualny.


Standardowy pakiet fotografii ślubnej zawiera:


- zdjęcia z przygotowań w domu Pani Młodej (3 godzin przed ceremonią zaślubin),

- zdjęcia podczas błogosławieństwa rodziców,

- zdjęcia w trakcie ceremonii ślubnej w kościele lub USC,

- zdjęcia w trakcie uroczystości weselnej do końca oczepin,

- sesja plenerowa (w innym dniu niż uroczystość ślubna), czas trwania 4/5 godzin, dwie lokalizacje,

- foto album w formacie 30 x 30 cm (10 rozkładówek),

- pendrive BOX ze zdjęciami po obróbce (minimum 400 szt.),

- internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem


Chętnie wykonuję również:


- sesje narzeczeńskie,

- sesje plenerowe bez reportażu,

- zdjęcia w trakcie przygotowania makijażu i fryzury ślubnej,

- fotoksiążki / fotoalbumy  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Chrzest św. to wyjątkowy moment, gdyż jest to pierwszy sakrament przyjmowany przez dziecko. Warto zatrzymać go zatem na zawsze - na pięknych fotografiach. Ponieważ w wydarzeniu tym zaangażowana jest cała najbliższa rodzina dziecka, warto poprosić o pomoc profesjonalnego fotografa.

Oferuję Państwu reportaż, wykonany sprzętem najwyższej jakości. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości sakralnych. Oznacza to, że właściwie reaguję w najważniejszych momentach sakramentu, zachowując przy tym określone normy. Oprócz stworzenia reportażu z ceremonii kościelnej, utrwalam relacje rodzinne, tworzę zdjęcia portretowe, zdjęcia grupowe. Utrwalam szczegóły, lubię fotografować również przygotowania do ceremonii oraz przyjęcia, ogólną atmosferę panującą w domu. Przedstawiam relacje rodzinne, reakcje maluszka, utrwalam odświętne stroje, przedmioty.

Oprócz zdjęć reportażowych z kościoła, oferuję Państwu zdjęcia plenerowe, wykonywane zaraz po ceremonii Chrztu oraz zdjęcia z przyjęcia. Wszystko to pozwala na stworzenie pięknej opowieści, galerii obrazów z całego dnia.

STANDARDOWY PAKIET FOTOGRAFII CHRZTU ŚWIĘTEGO ZAWIERA:

- zdjęcia z przygotowań w domu (1,5 godziny przed ceremonią),
- mini sesja z rodzicami, rodzeństwem, chrzestnymi i dziadkami,
- zdjęcia w trakcie ceremonii w kościele,
- kilka zdjęć po zakończeniu liturgii z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami,
- wspólne zdjęcie grupowe z całą rodziną,

- wydrukowane zdjęcia w formacie 13 x 18 cm – 10 sztuk w ozdobnym pudełku,
- płyta DVD ze zdjęciami po obróbce (minimum 80/100 szt.),
- internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
W dzisiejszych czasach , to nie tylko zdjęcia w dniu samej uroczystości, czy sesja plenerowa wykonywana po ślubie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także sesje przedmałżeńskie, zaręczynowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadam również w swojej ofercie takie sesje.

Sesja narzeczeńska, często bywa pierwszym kontaktem z fotografem. To doskonały sposób na przyzwyczajenie się do obecności aparatu. Pozwala na oswojenie się z tremą. Pozwala poznać mnie i mój styl pracy, a także poznać Państwa oczekiwania. Określa styl pracy jaki Państwu odpowiada. Sesja wykonywana jest w plenerze co najmniej 2-3 miesiące przed planowanym terminem ślubu, a to daje możliwość późniejszego wykorzystania zdjęć np. przy podziękowaniach, czy zaproszeniach.  

Opinie klientów

Adrian K

28 sierpnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Polecamy gorąco! :) Krzysztof fotografował chrzest naszego synka. Wybraliśmy go spośród kilku fotografów (cena była najbardziej atrakcyjna) :) i nie zawiedliśmy się. Super współpraca - w dniu chrztu po prostu niezauważalny. W trakcie przygotowań zawsze szybka odpowiedz na jakiekolwiek pytania lub sugestie - nigdy nie musieliśmy czekać na odpowiedz. Po otrzymaniu dostępu do internetowej galerii zdjęć mieliśmy możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag, a to naszym zdaniem też bardzo istotne, bo widać, że Krzysztof bardzo dba o zadowolenie klientów :) Ale to wszystko mało ważne gdy widzi się końcowy rezultat i wspomnienia tak przepiękne. Krótko mówiąc polecamy wszystkim niezdecydowanym :)

Ula i Łukasz

18 sierpnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Miło się z Panem pracowało. Zdjęcia nam się podobają. Dziękujemy jeszcze raz.

Małgorzata i Dariusz

27 stycznia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dziękujemy za fajne zdjęcia. Naprawdę Pan Krzysiek jest godny polecenia, miły i uprzejmy. Nie narzuca swoich pomysłów, potrafi współpracować z Nowożeńcami, a co najważniejsze jakby był niewidoczny, stoi z boku i "strzela" foty. Widać, że to człowiek poważny, nie tylko liczy się kasa, ale również zadowolenie klienta. Nie możemy się już doczekać następnej sesyjki, tym razem dziecięcej :) Pozdrawiamy i czekamy na kontakt.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane