logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Anna Felicja Boroń Fotografia fotograf dziecięcy

O mnie

Od ponad ośmiu lat żyję moją pasją, która wyniknęła z dwóch innych - miłości do rodziny i dzieci oraz do fotografii. Jedno z drugim jest nierozerwalnie złączone. Bo mimo zmieniającej się techniki i coraz wspanialszych wynalazków jedno zostaje niezmienne: od prawie dwustu lat fotografia nadal jest nieodłącznym elementem naszego życia i służy do uwieczniania najcenniejszych chwil, a te najcenniejsze zawsze są z bliskimi. Ważne, by na zdjęciu nie znalazły się jedynie osoby, lecz także emocje i uczucia ich łączące. Wtedy fotografia ma to "coś" ;) Dlatego skupiłam się na jednym z wielu działów fotografii, który jest mi najbliższy. Wykonuję sesje Więcej
Logo
Anna Felicja Boroń Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 290 - 690 zł - Anna Felicja Boroń Fotografia
Pakiet 1
Pakiet S - efektem sesji jest 5 najpiękniejszych ujęć, zdjęcia oddawane są na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołane w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie.  
Pakiet 2
Pakiet M - to 10 najpiękniejszych ujęć, zdjęcia oddawane są na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołane w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 3
Pakiet L - to 15 najlepszych zdjęć z sesji oddawanych na płycie CD, poddanych wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce oraz wywołanych w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 4
Pakiet XL - to 20 najlepszych zdjęć z sesji na płycie CD, poddanych wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołanych w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 5
W Pakiecie Brzuszek + Maluszek taniej!
(to dwa pakiety M - sesja ciążowa oraz noworodkowa, obie po 10 zdjęć). I oczywiście wszystkie zdjęcia na CD oraz wywołane, zamknięte w starannie ręcznie wykonanej kopercie. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 290 zł - Anna Felicja Boroń Fotografia
Pakiet 1
Oferuję też przyszłym mamom sesje ciążowe, które będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego czasu - ceny podobnie jak w przypadku innych sesji.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane