Logo
O mnie

Od ponad siedmiu lat żyję moją pasją, która wyniknęła z dwóch innych - miłości do rodziny i dzieci oraz do fotografii. Jedno z drugim jest nierozerwalnie złączone. Bo mimo zmieniającej się techniki i coraz wspanialszych wynalazków jedno zostaje niezmienne: od prawie dwustu lat fotografia nadal jest nieodłącznym elementem naszego życia i służy do uwieczniania najcenniejszych chwil, a te najcenniejsze zawsze są z bliskimi. Ważne, by na zdjęciu nie znalazły się jedynie osoby, lecz także emocje i uczucia ich łączące. Wtedy fotografia ma to "coś" ;) Dlatego skupiłam się na jednym z wielu działów fotografii, który jest mi najbliższy. Wykonuję sesje Więcej

Anna Felicja Boroń Fotografia KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 200 - 850 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Sesja MINI - jej efektem jest 5 najpiękniejszych ujęć w maksymalnie dwóch różnych stylizacjach, zdjęcia oddawane na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce. 
Pakiet 2 cena: 450 zł
Sesja MIDI - to 15 najpiękniejszych ujęć w maksymalnie trzech różnych stylizacjach, zdjęcia oddawane na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce. 
Pakiet 3 cena: 550 zł
Sesja MAXI - to 20 najlepszych zdjęć z sesji w maksymalnie czterech różnych stylizacjach, oddawane na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce. 
Pakiet 4 cena: 850 zł
W Pakiecie Brzuszek + Maluszek taniej!
(to dwie sesje MIDI - sesja ciążowa oraz noworodkowa po 15 zdjęć).  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Oferuję też przyszłym mamom sesje ciążowe, które będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego czasu - ceny podobnie jak w przypadku innych sesji. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane