Logo
O mnie

Od ponad ośmiu lat żyję moją pasją, która wyniknęła z dwóch innych - miłości do rodziny i dzieci oraz do fotografii. Jedno z drugim jest nierozerwalnie złączone. Bo mimo zmieniającej się techniki i coraz wspanialszych wynalazków jedno zostaje niezmienne: od prawie dwustu lat fotografia nadal jest nieodłącznym elementem naszego życia i służy do uwieczniania najcenniejszych chwil, a te najcenniejsze zawsze są z bliskimi. Ważne, by na zdjęciu nie znalazły się jedynie osoby, lecz także emocje i uczucia ich łączące. Wtedy fotografia ma to "coś" ;) Dlatego skupiłam się na jednym z wielu działów fotografii, który jest mi najbliższy. Wykonuję sesje Więcej

Anna Felicja Boroń Fotografia KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 290 - 690 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Pakiet S - efektem sesji jest 5 najpiękniejszych ujęć, zdjęcia oddawane są na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołane w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie.  
Pakiet 2 cena: 390 zł
Pakiet M - to 10 najpiękniejszych ujęć, zdjęcia oddawane są na płycie CD, poddane wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołane w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 3 cena: 490 zł
Pakiet L - to 15 najlepszych zdjęć z sesji oddawanych na płycie CD, poddanych wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce oraz wywołanych w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 4 cena: 590 zł
Pakiet XL - to 20 najlepszych zdjęć z sesji na płycie CD, poddanych wcześniejszej autorskiej cyfrowej obróbce, oraz wywołanych w rozmiarze 10x15. Wszystko to zamknięte w ręcznie wykonanej kopercie. 
Pakiet 5 cena: 690 zł
W Pakiecie Brzuszek + Maluszek taniej!
(to dwa pakiety M - sesja ciążowa oraz noworodkowa, obie po 10 zdjęć). I oczywiście wszystkie zdjęcia na CD oraz wywołane, zamknięte w starannie ręcznie wykonanej kopercie. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 290 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Oferuję też przyszłym mamom sesje ciążowe, które będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego czasu - ceny podobnie jak w przypadku innych sesji.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane