Logo
O mnie

CO MNIE WYRÓŻNIA? Moją najmocniejszą stroną jest nieakceptowanie bylejakości. Wszystko musi być idealne, piękne i dopracowane. Przez to nieustannie czuję potrzebę uczenia się i poprawiania swoich zdolności, co przekłada się na zdjęcia. Właśnie dlatego umiem robić piękne zdjęcia, które praktycznie nie wymagają obróbki. Dzięki temu mogę je wam przekazać już po 7 dniach roboczych, a czasami nawet wcześniej. JAK ROBIĘ ZDJĘCIA? Dobre zdjęcia powstają wtedy gdy uwaga skupiona jest na tym co dzieje się między wami. Uśmiechy, pocałunki, czuły dotyk, spojrzenie. Właśnie takie zdjęcia są najpiękniejsze. Zawsze gdy je obrabiam pamiętam, że zdjęcie ma Więcej

Maciej Sobol KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3700 zł
Pakiet 1 cena: 3700 zł
Pakiet podstawowy to 350 obrobionych zdjęć wykonanych od przygotowań do oczepin. Mogę także zrobić wam krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Umiem szybko obrabiać fotografie, dlatego ZDJĘCIA DOSTARCZĘ WAM cyfrowo W 7 DNI roboczych. To wy wybieracie zdjęcia z dostępnej puli.

Współpracuję z jedną z najlepszych drukarni w Polsce specjalizujących się w odbitkach i fotoksiążkach. Na życzenie mogę zrobić dla was album.

PAKIET OBEJMUJE:

- zdjęcia od przygotowań do oczepin (max do godz. 1:00)
- sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym terminie po ślubie ( do ustalenia)
- 350 WYBRANYCH PRZEZ WAS obrobionych fotografii zapisanych
na pendrive oraz dostarczonych cyfrowo
- 150 fotografii w albumie o wymiarach 30x20
- ZDJĘCIA otrzymacie już W 7 DNI ROBOCZYCH
- max 150 zdj w prywatnej galerii na stronie 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane