logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Agnieszka Wrona fotograf ślubny

O mnie

https://www.facebook.com/crroowPhotography/ - Tu możecie zobaczyć więcej moich prac lub pisać ! Fotografii uczę się już czwarty rok jest to coś więcej niż pasja :) Fotografią ślubną zajmuje się krótko ale za każdym razem daje z siebie 100 % :) Jeśli chcecie więcej wiedzieć zapraszam do pisania wiadomość :) CENY - SĄ TYLKO ZBLIŻONE DO KAŻDEGO PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE !!!!!!!


Logo
Agnieszka Wrona    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1300 zł - Agnieszka Wrona
Pakiet 1
Chciałabym uwiecznić Wasze najważniejsze chwile w życiu tak, aby były one doskonałą pamiątką na przyszłość.Moja rozbudowana oferta spodobała się nie jednej parze więc jeśli ty też chcesz się z nią zapoznać zapraszam do kontaktowania się ze mną ! Na pewno nie pożałujesz !
DO każdego klienta podchodzę indywidualnie :)
WIĘCEJ ZDJĘCI PODEŚLE W WIADOMOŚĆ PRYWATNEJ :)  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 zł - Agnieszka Wrona
Pakiet 1
Kto by nie chciał uwiecznić chrztu swojego dziecka ? Nie dość że można uwiecznić najpiękniejszy dzień w życiu dziecka to bardzo często można uwiecznić śmieszne momenty w kościele a także na przyjęciu :) Ubieranie dziecka też może być bardzo dobrym momentem do zdjęci przed chrztem !Do tego zdjęcia z dziadkami i rodzicami może być cudowna pamiątką dla dziecka :)
Więc ZAPRASZAM do poznania mojej oferty !  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 zł - Agnieszka Wrona
Pakiet 1
Serdecznie Zapraszam do poznania ofert :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane