logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Agnieszka Kapłon Fotografia fotograf dziecięcy

O mnie

Mam na imię Agnieszka i zajmuję się przede wszystkim fotografią dziecięcą i rodzinną. Wykonuję sesje niemowlęce, dziecięce, rodzinne i ciążowe w studio jak i w plenerze.W mojej ofercie można też znalezć fotografię okolicznościową,lifestylową ,wszelkiego rodzaju reportaże ze ślubu ,komunii,roczku ...i inne . Jeśli chcecie czuć się swobodnie i komfortowo na sesji, cenicie sobie naturalność i emocje na zdjęciach, a moje fotografie przyciągnęły Waszą uwagę… zapraszam serdecznie!


Logo
Agnieszka Kapłon Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Agnieszka Kapłon Fotografia
Pakiet 1
Podstawowy pakiet to 10 ujęć na płytce cd,oraz te same wydrukowane w formacie 15x23 spakowane w eleganckie pudełeczko.Czas trwania 1-2 godziny-2 stylizacje. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Agnieszka Kapłon Fotografia
Pakiet 1
Cena ustalana indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - Agnieszka Kapłon Fotografia
Pakiet 1
Podstawowy pakiet to 10 ujęć na płytce cd,oraz te same wydrukowane w formacie 15x23 spakowane w eleganckie pudełeczko.Czas trwania 1-2 godziny-2 stylizacje.Do ceny można ale nie trzeba doliczyć koszt profesjonalnego makijażu. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - Agnieszka Kapłon Fotografia
Pakiet 1
Podstawowy pakiet to 10 ujęć na płytce cd,oraz te same wydrukowane w formacie 15x23 spakowane w eleganckie pudełeczko.Czas pracy to 1-2 godziny -2 stylizacje. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane