logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

fotoursus.pl fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Poznajmy się :-) Chcemy, aby Wasze zdjęcia i filmy ślubne zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń - to poważna sprawa! Dlatego zapoznajcie się proszę z naszą ofertą - najlepszą, jaką poznaliście, bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie całego naszego zespołu! Pozdrawiamy, fotoursus.pl
Logo
fotoursus.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2900 zł - fotoursus.pl
Pakiet 1
12 godzinny reportaż ślubny z sesją rodzinną i plenerową w dniu ślubu. W cenie otrzymacie 200 zdjęć, 3 pendrive'y i 50 odbitek 15x21 cm. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 550 zł - fotoursus.pl
Pakiet 1
45 zdjęć na płycie cd oraz 20 odbitek 15x21 cm 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 zł - fotoursus.pl
Pakiet 1
Do wyboru dwa pakiety: 4 zdjęcia za 200 zł oraz 10 zdjęć za 400 zł.
W cenie profesjonalny retusz, pomoc w wyborze miejsc i stylizacji oraz wszystkie zdjęcia z pakietu wydrukowane w formacie 15x21 cm. 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 450 zł - fotoursus.pl
Pakiet 1
2 godzinna sesja plenerowa, której efektem jest 25 zdjęć po obróbce graficznej oraz 25 odbitek 15x21 cm. Sami wybieracie ujęcia, które Wam się podobają, a my doradzamy w kwestii wyboru miejsc i stylizacji. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane