logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Anna Kubisiak Photography fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Anna Kubisiak, kocham obrazy, kocham tworzyć fotografię, a każde naciśnięcie spustu jest dla mnie przygodą. Moją fascynacje obrazem przekułam w zawód. Zajmuję się fotografią portretową, komercyjną, reklamową, imprez okolicznościowych.
Logo
Anna Kubisiak Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 600 zł - Anna Kubisiak Photography
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Anna Kubisiak Photography
Fotografia rodzinna cena: 500 zł - Anna Kubisiak Photography

Anna Kubisiak Photography fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Maja | 08 maja 2018

sesja okolicznościowa

Z Anią miałam okazję współpracować przy różnych okazjach. Fotografowała wernisaże, inauguracje, koncerty i inne wydarzenia organizowane przez instytucję kultury, w której pracuję. Zawsze wykazywała się dużym profesjonalizmem i sumiennością, a gotowe zdjęcia dostarczała nam w tempie ekspresowym. Podczas wykonywania reportaży z imprez okolicznościowych była "niewidoczna" (nie stawała na środku, zasłaniając innym gościom, by mieć najlepsze ujęcia, jak czasem bywa w przypadku innych fotografów), a jednak na jej zdjęciach nigdy nie brakowało najważniejszych momentów wydarzenia. A poza warstwą profesjonalną, Ania jest niezwykle sympatyczną osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane