logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kamila Wilk fotograf dziecięcy

O mnie

Bardzo lubimy wracać do najważniejszych momentów naszego życia. W wykonywanych przez siebie fotoreportażach ślubnych lub stylizowanych sesjach zdjęciowych pokazuję Państwu Świat widziany moimi oczami. Moją pasją stała się fotografia, zwłaszcza ta, która dostarcza największej radości, czyli fotografia ślubna, sesje ciążowe, wizerunki (zdjęcia) dzieci. Fotografując uwieczniam to, co w życiu najpiękniejsze. Fotografia opiera się w dużej mierze na przypadkowym zbiegu dwóch czynników – miejsca i czasu. My tylko świadomie przedstawiamy obraz naciskając spust migawki. Pozdrawiam serdecznie


Logo
Kamila Wilk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Kamila Wilk
Pakiet 1
Fotografia dziecięca jest jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Dziecko odczuwa całym sobą wszystkie emocje jakie są wokół niego, dlatego tak ważnym jest aby w dniu sesji zdjęciowej od rana okazywać dobry nastrój i całkowity brak zdenerwowania. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Kamila Wilk
Pakiet 1
Reportaż ślubny przedstawia najważniejsze chwile uwiecznione na zdjęciach. Jestem do Państwa dyspozycji od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Towarzyszę Parze Młodej od momentu przygotowań, poprzez ceremonię i przyjecie weselne do momentu oczepin. W trakcie tych godzin wykonuję zdjęcia w sposób bardzo dyskretny, łącząc elementy fotografii reportażowej i portretowej. Pracuję na najnowszym sprzęcie marki Canon z obiektywami z serii luxuorius, dzięki którym otrzymają Państwo zdjęcia najwyższej jakości. Moją wizytówką jest bardzo dobra organizacja pracy, dlatego pierwsze zdjęcia otrzymają Państwo na dzień po zakończeniu przyjęcia weselnego.
Moją pracą jest nie tylko uwiecznianie wydarzeń lecz także kreowanie wizerunku pasującego do całokształtu imprezy. Fotografie, które wykonuję pozwalają przeżyć na nowo wydarzenia z dnia ślubu.

Przy każdej oprawie fotograficznej ślubu wykonuję zdjęcia w trakcie:

przygotowania panny młodej i błogosławieństwa
ceremonii ślubnej w kościele
przyjęcia weselnego do godziny 00:00
sesji zdjęciowej plenerowej w dniu ślubu lub inny wcześniej ustalony 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 900 zł - Kamila Wilk
Pakiet 1
Usługa obejmuje sesję zdjęciową maluszka w domu, portrety z najważniejszymi osobami w życiu dziecka, zdjęcie w trakcie mszy świętej i uroczystego obiadu dla najbliższych 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane