logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Sobczyk fotograf ślubny

O mnie

Fotografuję Nikonem, lubię używać lamp wyzwalanych zdalnie. Szerzej moja oferta jest opisana na mojej stronie www.psobczyk.com


Logo
Paweł Sobczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Paweł Sobczyk
Pakiet 1
Na ogół fotografuję od przygotowań do końca oczepin oraz umawiam się z moimi parami młodymi na plener innego dnia. Preferuję jednak dopasowywać ofertę do indywidualnych potrzeb każdego mojego klienta. Zdjęcia oddaję zarówno w formie elektronicznej jak i papierowe. Udostępniam również zabezpieczoną hasłem galerię na swojej stronie www. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł - Paweł Sobczyk
Pakiet 1
 
Fotografia architektury cena: 100 zł - Paweł Sobczyk
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł - Paweł Sobczyk
Pakiet 1
 
Fotografia portretowa cena: 100 zł - Paweł Sobczyk
Pakiet 1
 

Paweł Sobczyk fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Paulina i Kamil | 24 lutego 2013

sesja ślubna

Paweł to świetny, utalentowany i pomysłowy fotograf. Otrzymaliśmy piękne, pełne emocji zdjęcia, którymi zachwyciła się nasza rodzina oraz przyjaciele. Bez zastanowienia zgodził się na plener w górach, dzięki czemu mamy wspaniałą pamiątkę. Polecamy !!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Agata&Krystian | 24 stycznia 2013

sesja ślubna

Szczerze z całego serca polecamy Pawła :) dzięki niemu mamy piękną pamiątkę z tego ważnego dnia jakim był dla nas ślub. pełen profesjonalizm z humorystycznym "wiśniowym" akcentem :) zdjęcia ciekawie ujęte, w świetnej jakości. Jak to mój mąż stwierdził: "dobrze wydane pieniądze". POLECAMY!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Emilia | 15 października 2012

sesja ślubna

Polecamy bardzo wszystkim Pawła. Fotograf pełen pasji i wyobrazni. Jego tworczosc zachwyca dynamiką i śweżoscią, Pamiatka slubna niesamowita :) Jest bardzo konkretny i uczciwy. Czas oczekiwania na zdjecia slubne i weselne w tempie prawie natychmiastowym. Praca z nim bardzo lekka i przyjemna. To młody i bardzo uzdolniony artysta :) Plecamy !!!!!!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane