logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto Adventure Magdalena Sobczak fotograf

O mnie

Fotografią zajmuję się od kilku lat. Starając się wydobyć z otaczającej mnie rzeczywistości jak najwięcej barw i kontrastów, a przede wszystkim dostrzegać to co tworzy się w ludziach, ich sposób bycia i emocjonalność. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, by w pełni zrozumieć jego świat i potrzeby. Dzięki bezstresowej atmosferze, pomysłowości i współpracy zdjęcia mogą oddawać prawdziwych, spontanicznych was. Zapraszam Państwa na niebanalne sesje plenerowe ślubne i narzeczeńskie, reportaże z uroczystości, w pełni oddające radość i wzruszenie obecnej chwili. www.foto-adventure.pl fb:https://www.facebook.com/Foto-Adventure-1768617283397427/


Logo
Foto Adventure Magdalena Sobczak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja narzeczeńska cena: 250 zł - Foto Adventure Magdalena Sobczak
Pakiet 1
Sesje narzeczeńskie to dobry sposób na zapoznanie się fotografa z przyszłą Parą Młodą, na oswojenie się z aparatem i uruchomienie spontaniczności.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Foto Adventure Magdalena Sobczak
Pakiet 1
W fotografii ślubnej jednym z najistotniejszych czynników dobrego reportażu jest dla mnie bycie fotografem niezauważonym. By tam gdzie rodzą się prawdziwe emocje, pozwolić im w pełni wybrzmieć bez kontroli czy skrepowania. Jako fotografka z kilkuletnim doświadczeniem w filmach dokumentalnych, wiem że stworzenie jak najbardziej przyjaźnej atmosfery między fotografem, a klientem wcale nie odziera z profesionalizmu, a wręcz sprawia, że nie zależnie od wykonywanej roli integrujemy się jako ludzie, akceptując to co się rodzi w danej chwili. A jeśli mogę zaobserwować okruchy delikatnośći młodych kobiet zakładających wymarzone suknie, a jeszcze lepiej wzruszenie ich mam i babć to jestem wdzięczna za bycie fotografem.  
Fotografia sportowa cena: 500 zł - Foto Adventure Magdalena Sobczak
Pakiet 1
Ruch jest nieodłączną częścią mojego życia. I jeśli nie uczestniczę w sportowej rywalizacji, to z pełnym zaangażowaniem biegam z aparatem i uwieczniam wysiłek innych. Fotografuje różnego typu imprezy sportowe z naciskiem na biegi długodystansowe i biegi z przeszkodami. 
Fotografia okolicznościowa cena: 400 zł - Foto Adventure Magdalena Sobczak
Pakiet 1
Cenie naturalne ujęcia, uśmiechniętych, wirujących na parkiecie gości, dlatego z każdej uroczystości staram się wyciągnąć jak najwięcej autentyczności oddając w Państwa ręce reportaż pełen emocji.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane