Logo
O mnie

Pasja fotograficzna od wielu lat. Zdjęcia m.in dla Andrzeja Dudy i Agnieszki Radwańskiej. Reportaże ślubne w Polsce, Niemczech, Francji. DLACZEGO JESTEM WYJĄTKOWYM FOTOGRAFEM? Bo zawsze szukam nowych ujęć. Nie poprzestaję na ogranych motywach i przede wszystkim SŁUCHAM waszych prawdziwych emocji. To coś czego nie się nauczyć oglądając kursy ny Yuotube. Wiele fotografów nigdy tego nie osiąga, nawet po latach doświadczeń. Nie oszczędzam na sprzęcie, płacę podatki itd. A pomimo tego koszt nie musi być kosmiczny.

SENSITIVE - Fotografia ślubna, chrzestna, eventowa KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1700 zł
Pakiet 1 cena: 1700 zł
Wykonuję ok 1500 zdjęć (tak tysiąc pięćset), a jednak pozostaje "niewidoczny". Z tego proszę o wybranie 200 do przygotowania. Wszystkie zdjęcia udostępniam. Jestem zwyczajowo od przygotowań (gratis), przez ceremonię do wesela ok 2 w nocy.

Dodatkowa sesja w inny dzień to koszt 500zł. Kamerzysta (2 kamery, jedna ze statywu). Możliwa wszelka pomoc w albumach, fotoksiążkach, także filmowanie z drona itp. (Sesja egzotyczna ślubna - tylko zwrot kosztów).

Posiadam wszelkie certyfikaty kościelne, a także tajemniczą torbę w której jest wszystko na "wszelki wypadek" (klej, agrafki, krople do oczu itp itd). Ja po prostu na prawdę się cieszę każdym ślubem. To jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
To niezwykle intymna fotografia, którą 99% fotografów traktuję jak zdjęcia do magazynów dla Panów (lub Pań). Piękno ciała jest niezwykle subtelne i łatwo je zniszczyć typową drapieżnością. Potrzeba taktu, humoru, delikatności i SŁUCHANIA natury drugiego człowieka.

Na tym polu mam kilka wystaw w galeriach w Polsce i na świecie. Moje fotografie były sprzedawane do wystroju wnętrz nawet w USA.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Współpracuję o 25 lat z Pracowniami Konserwacji Zabytków jako fotograf. Dokumentowałem prace w najważniejszych zabytkach południowej Polski, a także Hiszpanii, na Ukrainie czy w Mongolii.

Mając ogromne doświadczenie w fotografii studyjnej, eventowej i krajobrazowej jestem w stanie wykonać zdjęcia zarówno dokumentacyjne jak i wspaniałe zdjęcie reklamowe. Nie trzeba mi tłumaczyć pojęć architektonicznych ani jeśli zdjęcie ma zachwycać np. w przewodniku czy folderze. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane