logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Lomstar Fotografia & Retusz fotograf reklamowy

O mnie

Od blisko 10 lat zajmuję się fotografią i postprodukcją. Dzięki doświadczeniu i sprawności posługiwania się wszelkimi narzędziami gwarantuję, szybki czas realizacji zleceń, oraz należytą dokładność. Mam do zaoferowania obróbkę zdjęć ślubnych, reportażowych, z sesji okolicznościowych i studyjnych, produktowych, motoryzacyjnych, reklamowych, wnętrz itd. Ponadto świadczę usługi takie jak: szparowanie (białe tło), renowacja starych zdjeć, kolaże, zmniejszanie, zmiana kolorów, fotomontaże. Oraz wiele innych rzeczy. Jeśli chodzi o fotografie- mogę dużo wykombinować. W celu wyceny proszę o maila [email protected] z wytycznymi oraz przykładowymi zdjęciami Więcej


Logo
Lomstar Fotografia & Retusz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 15 zł - Lomstar Fotografia & Retusz
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia produktowe na aukcje internetowe, katalogi, ulotki, reklamy, social media itd. 
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 3 zł - Lomstar Fotografia & Retusz
Pakiet 1
Mam do zaoferowania obróbkę zdjęć ślubnych, reportażowych, z sesji okolicznościowych i studyjnych, produktowych, motoryzacyjnych, reklamowych, wnętrz itd. Ponadto świadczę usługi takie jak: szparowanie (białe tło), renowacja starych zdjęć, kolaże, zmniejszanie, zmiana kolorów, fotomontaże. Oraz wiele innych rzeczy. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane