logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Elwira Litra Fotografia Naturalna fotograf

O mnie

Hej! Cieszę się, że tutaj jesteś. Nazywam się Elwira. Cechuje mnie wyjątkowa wrażliwość i chęć poznawania ludzi oraz ich historii. Nie ukrywam, że lubię podglądać innych. Szczególnie wtedy, kiedy w ich życiu obecna jest miłość. Mieszkam w Gdańsku, ale fotografuję wszędzie. Granice oraz kilometry nie są dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie, bardzo chętnie fotografuję z dala od domu. Szukam inspiracji w filmach, podróżach oraz muzyce – która jest nieodłączną częścią mojej pracy. Przed zdjęciami lubię dużo rozmawiać, poznawać się nawzajem – w końcu wkraczam w wasz intymny świat – waszych rodzin i relacji. Uwielbiam, kiedy już osiągam ten Więcej
Logo
Elwira Litra Fotografia Naturalna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja narzeczeńska cena: 700 zł - Elwira Litra Fotografia Naturalna
Pakiet 1
Naturalna, pełna emocji, prawdziwa historia opisana moimi oczami za pomocą aparatu. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2900 zł - Elwira Litra Fotografia Naturalna
Pakiet 1
Cześć! Długo zastanawiałam się co tu napisać, moja oferta to nic innego jak stworzenie dla Was historii, za pomocą moich oczu i aparatu. Tym właśnie jest moja praca. Fotografując dużo obserwuję, bo najbardziej uwielbiam łapać to co nasze oczy rzadko dostrzegają.

Jeśli macie pytania odnośnie pakietów lub po prostu chcecie porozmawiać, skontaktujcie się ze mną poprzez formularz dostępny w zakładce KONTAKT lub mailowo na [email protected]

Lubię poznawać ciekawych ludzi z różnych zakątków Polski i świata, uwielbiam także podróżować. Z wielką chęcią dowiem się czegoś o Was i o Waszym dniu? Napiszcie, a przygotuję pakiet, który będzie odpowiadał Waszym potrzebom.
Ahoj! 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 600 zł - Elwira Litra Fotografia Naturalna
Pakiet 1
Wykonuję tylko sesję plenerową. Oddaję min. 30 zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 600 zł - Elwira Litra Fotografia Naturalna
Pakiet 1
Wykonuje najchętniej sesje plenerowe, oddaję min. 30 zdjęć. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane