logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KM Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Jestem Kasia - drobna kobietka z uśmiechem na twarzy, kochająca swoją pracę. Wszystko w życiu możemy osiągnąć - wystarczy tylko marzyć i jeszcze bardziej chcieć :)
Logo
KM Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Najwięcej miejsca w moim sercu znajduje fotografia ślubna. Każdy ślub jest inny mimo, że jest realizowany według tego schematu. Można odnaleźć w nich mnóstwo emocji, szczęścia i przede wszystkim emocji. Jest to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, na pewno chcecie wspominać go na pięknych zdjęciach. Daj się zachwycić!  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Chrzest Święty naszego dziecka wymaga dobrej oprawy w postaci najpiękniejszej pamiątki jaką są zdjęcia. Jest to pierwszy najważniejszy moment małej kruszynki, więc nie zastanawiajcie się czy chcecie to uwiecznić. Piękny uśmiech, gdy ksiądz polewa głowę Waszego dziecka, zaciśnięte paluszki na Waszej dłoni..  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 300 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Akt kobiecy - sensualny, delikatny i piękny. Więcej dodawać nie muszę :)  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Nic tak nie pokazuje jak upływa czas jak Nasze dzieci.. zadbaj o piękną oprawę tych chwil! 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Kobieta w każdym wydaniu jest piękna - umalowana czy z pełnym makijażem, rozczochrana albo wystylizowana. Jesteśmy piękne, doceńmy to!  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Stan błogosławiony - pełen oczekiwania, nadziei ale też często gorszego samopoczucia. Taka sesja przypomina Wam, że w tym momencie jesteście najpiękniejsze i dla siebie i dla swojego ukochanego.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - KM Fotografia
Pakiet 1
Uwielbiam spontaniczne sesje narzeczeńskie.. kiedy mi pokazujecie swoją miłość, uśmiechy, kiedy otwieracie się przede mną i często oswajacie się z moją osoba przed najważniejszym Dniem Waszego życia.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane