Logo
O mnie

Zapraszamy na sesje studyjne i plenerowe ciążowe,dziecięce,rodzinne,kobiece,stylizowane. Fotografia ślubna,fotografia chrztu,komunie,urodziny. Nasze strony: www.fotografia-kozlowicz.com facebook fotografia dziecięca i rodzinna: www.facebook.com/FotografiaSlubnaIRodzinana facebook fotografia ślubna: www.facebook.com/kozlowiczfotografia facebook fotografia kobieca: www.facebook.com/mkozlowiczphotography www.fotografiakobiecawroclaw.blogspot.com/

Kozłowicz Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1800 zł
Pakiet 1 cena: 1800 zł
Fotografia ślubna to bardzo szczególna i niezwykle fascynująca sfera naszej zawodowej działalności. Najbardziej pociąga nas to, że każdy reportaż, przy którym pracujemy jest inny- ukazuje różne sytuacje i głębokie emocje, na co zawsze składa się niepowtarzalna historia miłości dwojga ludzi. To dla nas zaszczyt, gdy możemy towarzyszyć im oraz ich bliskim w tym uroczystym dniu, dokładając wszelkich starań, aby uwiecznić go w najbardziej drobiazgowy sposób. Wykorzystujemy swoje umiejętności, żeby zatrzymać w kadrze wszystkie wyjątkowe momenty i emocje. Na ślubach zawsze pracujemy w duecie, co daje nam i Wam poczucie bezpieczeństwa, że żaden ważny moment nam nie umknie !

Zapraszamy do rezerwacji terminów na rok 2017/2018 bo kalendarz się mocno zapełnia. Zdjęcia z reportaży i plenerów znajdziecie na naszej stronie www.fotogafia-kozlowicz.com

Co nas wyróżnia ?
Ślub to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych momentów Waszego życia. Zawszę powtarzamy, że to Wasz dzień i Wasza pamiątka. Dlatego u nas na każdym etapie to decydujecie jakie ujęcia dostaniecie ostatecznie. W cztery tygodnie po ślubie dostajecie od nas prywatną galerię online z Waszego ślubu gdzie sami wybieracie zdjęcia!( ok. 800-1200 ). Można też dokupić kolejne ujęcia ponad pakiet. Projekt albumu przygotowujemy z tych wybranych przez Was. W projekcie też macie możliwość wybrania które strony wybrać do albumu. Zawsze przygotowujemy więcej do wyboru. Wybierając Nas macie pewność że dostaniecie zdjęcia, które się Wam podobają i są dla Was ważne.

W ofercie mamy ekskluzywne fotoalbumy i fotoobrazy.

Ceny kształtują się w przedziale 1800- 3900 zł
Pełną ofertę przesyłamy na maila.

Na jesienne i zimowe terminy 20 % zniżka!
[email protected]
fotografia ślubna Wrocław | fotografia ślubna Oława| fotografia ślubna Siechnice| fotografia ślubna Opole i cała Polska
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 650 zł
Pakiet 1 cena: 650 zł
Pakiet I obejmuje:

- fotografia przygotowań przed ceremonią
- zdjęcia z ceremonii komunijnej
- grupowe zdjęcia rodzinne
- sesja plenerowa z dzieckiem
- pakiet obejmuje maksymalnie 5 godz. pracy fotografa
- 100 ujęć na płycie DVD w eleganckim etui, wszystkie zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce graficznej
- mini album 5 zdjęć w formacie 13x18 cm

Cena: 650 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Chrzest Święty to bardzo ważne duchowe wydarzenie w życiu rodziny. Warto uwiecznić je na zdjęciach, aby móc wracać do tych chwil, uczuć i wrażeń.

- zdjęcia z ceremonii chrztu
- mini sesja i grupowe zdjęcia rodzinne
- pakiet obejmuje maksymalnie 3 godz. pracy fotografa
- 60 na płycie DVD w eleganckim etui, wszystkie zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce graficznej
- mini album 5 zdjęć w formacie 13x18 cm


zapraszam na stronę:http://www.fotografia-kozlowicz.com/p/fotografia-okolicznosciowa.html
 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
- portret biznesowy
- portrety kadry oraz grona pracowników
- zdjęcia siedziby firmy
- zdjęcia produktów
- fotografia architektury i wnętrz
- fotografia reportażowa
- obsługa imprez masowych i uroczystości

Cena usługi od 50 zł za zdjęcie. Ceny ustalane indywidualnie.
zapraszam na stronę: www.fotografia-kozlowicz.com
 
Fotografia aktu cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Oferta dotyczy tylko artystycznego aktu kobiecego, także nagość zakryta i sesje w bieliźnie.
www.fotografiakobiecawroclaw.blogspot.com
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Zapraszam na sesje dziecięce i rodzinne w naszym przytulnym studio lub w plenerze. Wykonujemy również sesje life style noworodkowe i rodzinne w domu klienta.


 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
 
Fotografia okolicznościowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje reportażowe:
- fotografia ślubna
- chrzty
- komunie
- imprezy firmowe
- urodziny
 
Fotografia portretowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
W fotografii portretowej uwielbiam łapanie magicznych chwil, kiedy światło, mimika modelki/modela oraz kadrowanie dopasowują się idealnie, dając mi optymalną możliwość, aby nacisnąć spust migawki i wykonać najlepsze zdjęcie. Nad dobrym portretem trzeba czasem długo pracować - on musi mieć charakter, oddawać osobowość lub konkretne emocje osoby fotografowanej w danym momencie.

*Sesje portretowe realizowane są studio lub w plenerze. Zazwyczaj są świetną zabawą i pamiątką dla siebie lub bliskiej osoby. Wcale nie trzeba być profesjonalną modelką/modelem, żeby mieć piękne zdjęcia.

 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
 
Fotografia modowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
Ceny są ustalane indywidualnie 
Sesja ciążowa cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Oferta skierowana jest do rodziców, oczekujących przyjścia na świat swojego maleństwa. To wyjątkowy i piękny czas, który warto zatrzymać. Fotografie z tego niezapomnianego okresu będą wspomnieniem dla Was, a dla Waszego dziecka cudowną pamiątką na całe życie. Najlepiej wykonać je ok. 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest już pięknie zarysowany, a przyszła mama czuje się zazwyczaj dobrze i może pozwolić sobie na pozowanie do zdjęć bez wysiłku. Faktem jest, że w im późniejszym etapie ciąży zdecydujecie się na tego typu sesję, tym trudniejsza w przebiegu może okazać się ona dla kobiety.

*Sesje ciążowe traktowane są indywidualnie. Mogą odbywać się w naszym studio, w plenerze lub w Waszym mieszkaniu. To Wy decydujecie, gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.
Na sesję warto zabrać: zdjęcie USG, ubranka, maleńkie buciki, pluszaki, oczywiście ubrania, spodnie ciążowe, wygodne buty. W swoim atelier posiadam również pokaźną kolekcję ubranek, ozdób i uroczych dodatków, odpowiednich na w/w okoliczność. Więcej na stronie:http://www.fotografia-kozlowicz.com/p/fotografia-ciazowa.html


 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Proponujemy kreatywne sesje narzeczeńskie - cieszące się coraz większą popularnością - które mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców Młodej Pary w postaci fotoobrazu. Sesja to też znakomita okazja na zapoznanie się z fotografem i stylem jego pracy, aby podczas ceremonii ślubnej czuć się pewnie i komfortowo. Poza tym, w czasie trwania zdjęć, możecie zrealizować swoje najbardziej zwariowane fantazje, wcielić się w niecodzienne role, „poszaleć” z przebraniami. Z przyjemnością wyczarujemy dla Was bajkowy plener. Zapewniamy, że pary z którymi mieliśmy sesje narzeczeńskie czują się dużo swobodniej i bardziej komfortowo w dniu ślubu po takiej sesji.
Przy wyborze pełnego pakietu ślubnego (reportaż+albumy+plener w inny dzień) sesja narzeczeńską oferujemy gratis! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane