logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FotoSpojrzenie.pl fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy młodym zgranym małżeństwem, pasjonatami fotografii, ale również rodzicami. Fotografujemy od wielu lat. Podczas gdy Ja ustawiam sprzęt, oświetlenie i aparat Kasia układa niesamowite aranżacja, dobiera kolorystykę, układa maleństwa lub dobiera stylizacje. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykształcenie fotograficzne, mamy doświadczenie w pracy z dziećmi i szczycimy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w to co robimy. Każdą sesję traktujemy indywidualnie, planujemy z wyprzedzeniem i dostosowujemy do preferencji klienta. Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami, odpowiemy szczegółowo na wszystkie Wasze pytania. Oferujemy Fotografię noworodkową: Fotografia dzieci Więcej
Logo
FotoSpojrzenie.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - FotoSpojrzenie.pl
Pakiet 1
Przygotowania + ślub + wesele
GRATIS - Studio na weselu!  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 450 zł - FotoSpojrzenie.pl
Pakiet 1
Fotografia noworodkowa to sposób na zatrzymanie tego wyjątkowego czasu w jakim znajduje się rodzina w momencie narodzin dziecka. W pierwszych dniach życia dzieci zmieniają się bardzo szybko. To zdumiewające jak malutkie może być ciałko, jak drobniutkie paluszki i śliczne stópki z mikroskopijnymi paznokietkami. Piękne fałdki na pleckach, niesamowite grymasy na twarzy, to wszystko postaramy się dla Was zatrzymać na naszych fotografiach. Będą one ożywiać wspomnienia i budzić uczucia które towarzyszyły wam w tamtych chwilach.

Fotografia w domu klienta.
Trzy aranżacje. 10 odmiennych kadrów w postaci cyfrowej na płycie DVD w introligatorskiej oprawie i album z 10 zdjęciami 15x21cm.

Zapraszamy. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 zł - FotoSpojrzenie.pl
Pakiet 1
Fotografia plenerowa dzieci.
Umów się z nami na spacer a zrobimy piękne zdjęcia was i waszych dzieci.
Cena obejmuję sesję w plenerze i wybór 3 najładniejszych ujęć które poddajemy obróbce.
Każde kolejne ujęcie 40zł. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane