Logo
O mnie

Nazywam się Agata. Mieszkam w Warszawie. Proponuję Państwu nastrojowe, subtelne kadry. Dążę do tego, aby moje fotografie były ponadczasowe i cieszyły tak samo dziś jak i za dwadzieścia lat. Zajmuję się fotografią ślubną, wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie. Sesje portretowe indywidualne, sesje rodzinne, wykonuję również fotorelacje z komunii św i chrztu. Zapraszam na stronę www.hoga-studio.pl

HOGA STUDIO KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1000 - 1600 zł
Pakiet 1 cena: 1600 zł
Podstawowy pakiet zawiera zdjęcia z ceremonii oraz wesela oraz 50 odbitek na wysokiej jakości papierze.  
Pakiet 2 cena: 1000 zł
Dla par, które nie planują dużego wesela stworzyłam pakiet ślubny mini. Usługa fotografowania samego ślubu oraz początku przyjęcia. Pakiet zawiera mini sesję ślubną oraz zdjęcia grupowe z zaproszonymi goścmi.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 - 599 zł
Pakiet 1 cena: 599 zł
Pakiet komunijny zawiera 5 h fotografowania. Przygotowania, uroczystość (pod warunkiem zgody proboszcza), przyjęcia oraz mni sesja.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
Indywidualna sesja z okazji Pierwszej Komunii św. Wykonuję profesjonalne portrety dziecka i rodziców. Na sesję dziecko zakłada strój komunijny, rodzice przynoszą książeczkę
do modlitwy, różaniec, obrazek z Komunii. Na zdjęcia umawiamy innego dnia niż dzień Komunii. Jest możliwość uczestniczenia rodziców i rodzeństwa w sesji dziecka.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje rodzinne i dziecięce to najpiękniejszy sposób, aby zatrzymać wspólne chwile. Proponuje wykonanie sesji rodzinnych w plenerze lub w domu (sesja "life style").  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Indywidualna sesja portretowa to sposób, żeby na nowo poczuć się dobrze w swojej skórze. Efektem sesji bedzie 10 pięknych zdjęć, które otrzymasz zarówno w formie elektronicznej jak i eksluzywnych odbitek.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje narzeczeńskie i ślubne wykonane w sympatycznej bezstresowej atmosferze. Wy wybieracie miejsce, ja zadbam o resztę :) cena sesji narzeczeńskiej rozpoczyna się od 300 zł.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane