Logo
O mnie

Nazywam się Agata. Mieszkam w Warszawie. Proponuję Państwu nastrojowe, subtelne kadry. Dążę do tego, aby moje fotografie były ponadczasowe i cieszyły tak samo dziś jak i za dwadzieścia lat. Zajmuję się fotografią ślubną, wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie. Sesje portretowe indywidualne, sesje rodzinne, wykonuję również fotorelacje z komunii św i chrztu. Zapraszam na stronę www.hoga-studio.pl

HOGA STUDIO - Agata Krzysztofik, fotografia ślubna, rodzinna, portretowa KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 - 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Podstawowy pakiet zawiera zdjęcia z ceremonii zaślubin oraz wesela do oczepin około 10 h fotografowania.

Opcje dodatkowe to sesja ślubna w innym dniu, sesja narzeczeńska, piękne albumy oprawione w płótno lub skórę.  
Pakiet 2 cena: 1000 zł
Dla par, które nie planują dużego wesela stworzyłam pakiet ślubny mini. Usługa fotografowania samego ślubu. Pakiet zawiera fotografowanie uroczystości w kościele/USC, życzeń oraz zdjęcia grupowe z zaproszonymi goścmi.  
Pakiet 3 cena: 500 zł
Sesja ślubna.
Zapraszam również na sesje ślubne innego dnia niż Dzień Ślubu. Taka sesja może być wykonana w dowolnym, wybranym przez Was miejscu. Trwa około dwóch godzin a jej efektem są piękne, dopracowane w każdym szczególe fotografie. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
Pakiet komunijny zawiera 5 h fotografowania. Przygotowania, uroczystość (pod warunkiem zgody proboszcza), przyjęcia oraz mni sesja.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
Indywidualna sesja z okazji Pierwszej Komunii św. Wykonuję profesjonalne portrety dziecka i rodziców. Na sesję dziecko zakłada strój komunijny, rodzice przynoszą książeczkę
do modlitwy, różaniec, obrazek z Komunii. Na zdjęcia umawiamy innego dnia niż dzień Komunii. Jest możliwość uczestniczenia rodziców i rodzeństwa w sesji dziecka.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Podstawowy pakiet zawiera zdjęcia z kościoła w trakcie Mszy św. (80 fotografii w wersji elektronicznej) oraz sesję w okolicy domu lub okolicy w tej cenie 20 pięknych odbitek.  
Pakiet 2 cena: 600 zł
Pakiet rozszerzony o przygotowania w domu. Zawiera zdjęcia z przygotowań maluszka w domu, zdjęcia z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem w domu, zdjęcia z kościoła w trakcie Mszy św. oraz sesję w okolicy domu lub okolicy w tej cenie 20 pięknych odbitek. W cenie pakietu 100 zdjęć w formie elektroncznej. 
Pakiet 3 cena: 800 zł
Pełen pakiet reportazu z dnia Chrztu zawiera zdjęcia od przygotowań maluszka w domu, zdjęcia z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem w domu, zdjęcia z kościoła w trakcie Mszy św. oraz sesję w okolicy domu lub okolicy a także zdjęcia z przyjęcia (do 2h) w tej cenie 30 pięknych odbitek. Wszystkie piękne zdjęcia w wersji elektronicznej (co najmniej 140 ) 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje rodzinne i dziecięce to najpiękniejszy sposób, aby zatrzymać wspólne chwile. Nasze dzieci rosna niepostrzeżenienie, warto zachowac ich dzieciństwo w kadrach.
Proponuję wykonanie sesji rodzinnych w plenerze lub w domu (sesja "life style").  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Indywidualna sesja portretowa to sposób, żeby na nowo poczuć się dobrze w swojej skórze. Efektem sesji bedzie 10 pięknych zdjęć, które otrzymasz zarówno w formie elektronicznej jak i eksluzywnych odbitek.
Zapraszam na sesje indywidualne, ciążowe oraz wizerunkowe.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesje narzeczeńskie i ślubne wykonane w sympatycznej bezstresowej atmosferze. Wy wybieracie miejsce, ja zadbam o resztę :) cena sesji narzeczeńskiej rozpoczyna się od 500 zł.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Kasia

09 czerwca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Długo szukalismy fotografa na nasz ślub i to był strzał w 10! Pełny profesjonalizm i w kosciele i na weselu! Serdeczna, ciepła i w pełni profesjonalna! Z Panią Agatą z pewnością spotkamy się jeszcze nie na jednych eventach rodzinnych!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane