Logo
O mnie

Pani Fotograf z pasji - tak siebie lubię nazywać :-) ​ Totalnie zakochana w fotografii, w zatrzymywaniu momentów i chwytaniu tego w kadr co w nas najpiękniejsze. Podczas sesji u mnie nie ma miejsca na stres, krępujące chwile czy pytanie' "Hmm no dobra, to co robimy?" Po prostu działamy! Bez sztuczności - tylko naturalnie tak jak jest. Chwytam momenty, które pokazują jakie jesteśmy, czyli delikatne, kobiece i prawdziwe. Łapię chwilę miłości, radości i uczuć, które między Wami są, a także uśmiech dziecka czy jego cudowne narzekanie, że nie chce patrzeć już więcej w moją stronę i bez przerwy się uśmiechać :-). To są właśnie te sytuacje, Więcej

Monika Chylak Photography KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesja dziecięca - rodzinna

Wspólne momenty, uśmiechy i radości :)  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Zatrzymaj swoje piękno w kadrze :). To moje motto i zawsze tego się trzymam. Jestem kobieta i zrozumiem jak chcecie wyglądać na zdjęciu, co chcecie pokazać. Kadry portretowe w moim wykonaniu są kobiece i subtelne, pokazują to jakie jesteście - piękne i niezastąpione :)
Plenerowo lub domowo  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
U mnie jest to sesja indywidualna, w której moim zadaniem i misją jest pokazanie prawdziwej Ciebie. Pięknej i subtelnej kobiety. Nie ma mowy na krępacje czy cisze! U mnie na sesjach zawsze jest typowa babska atmosfera, dużo ploteczek i dużo zdjęć. Nie ma zbędnego pozowania - to są momenty, chwile i spojrzenia :). Lekka i delikatna sesja dopasowana do Twojego klimatu.
Plenerowo lub domowo  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Lookbooki/ blogowe
- klimatem podobne do sesji indywidualnych (artystycznych)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 350 - 450 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Niezapomniany okres czasu, gdy nosimy pod sercem piękną malutką istotkę, która niedługo odmieni nasz świat. Warto uwiecznić te chwile i cieszyć się pamiątką na długie lata :).

Sesja 1-osobowa
 
Pakiet 2 cena: 450 zł
Sesja 2-osobowa (para) 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesja zakochana, narzeczeńska. Zatrzymajcie wspólne chwile na długie lata. Tylko Wy i Wasz świat u mnie w kadrach :).
Bez zbędnego pozowania- to mają być emocje i uczucia, którymi siebie darzycie. Sesja to niesamowicie cudowny sposób by pokazać jak bardzo się kochacie :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane