O mnie

Pragniesz zatrzymać chwile na dłużej? Chcesz zaskoczyć partnera lub partnerkę? A może potrzebujesz zdjęć dla siebie? Nie czekaj dłużej- zarezerwuj sesję już dziś. Arfoto.pl oferuje sesje plenerowe i studyjne :portretowe, fotografię rodzinną i dziecięcą,sesje kobiece oraz biznesowe. Zdjęcia w Studiu lub innym miejscu wskazanamym przez Ciebie? Nie ma problemu, zrealizujemy. Opisz swoje oczekiwania, a resztę zostaw w moich rękach. Oferuje możliwość zorganizowania mini sesji tematycznych u klienta w domu. Fotografuję głównie na terenie woj.pomorskiego. Mini sesje u klienta są oferowane na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego Na moich zdjęciach Więcej

Arfoto - Starogard gdanski. www.arfoto.pl KONTAKT

Fotografia ślubna
Pakiet 1
Pakiety zdjec i ceny ustalane sa indywidualnie z klientem  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna
Pakiet 1
Ceny ustalane indywidualnie.  
Fotografia dziecięca
Pakiet 1
Cudowna pamiątka dla Ciebie, Twojego dziecka, bliskich. Dzieci tak szybko dorastają, po latach, można wrócic do wspomnień dzięki uchwyconym momentom na zdjeciach z dzieciństwa.
Ceny od 199zl. Zapytaj o oferte.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa
Pakiet 1
Marzy ci się profesjnalna sesja zdjęciowa w studiu? Chętnie pomogę. Mogę Tobie zaoferować sesje zdjęciową portretową, gdzie uchwycę Twoje piekno i emocje.Zapytaj o ofertę.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna
Pakiet 1
Sesje stylizowane? Bardzo chętnie. Masz pomysł - napisz do mnie. Ceny już od 199 zl.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa
Pakiet 1
Sesja zdjęciowa, która będzie cudowną pamiątką. Pakiet podstawowy zawiera 10 zdjęć+ 10 odbitek. Dla Twojego komfortu sesja może odbyć się u Ciebie w domu lub innym miejscu wybranym przez Ciebie.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska
Pakiet 1
ceny od 199  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna
Pakiet 1
Fotografia rodzinna, to pamiątka dla każdego z Was, chwile zatrzymane w kadrze pozwolą na podróż do przeszłości. Zapraszam na fotografie rodzinna, sesje mogą się odbyc was w domu, w studiu, plenerze. Ceny od 199zl  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane