logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Emotion & Memories- PROMOCJA klip video 500 zł fotograf ślubny

O mnie

MEMORIES & EMOTIONS Jeżeli zależy Wam na cenie zapraszamy po ofertę promocyjną. Jeśli zwracacie uwagę na jakość, to poniżej znajdziecie więcej szczegółów, a jeszcze więcej prześlemy mailem lub przekażemy w czasie spotkania informacyjnego. Jesteśmy zdania, że życie pisze najlepsze scenariusze, dlatego usługa, którą oferujemy jest pełna naturalnych kadrów i niepowtarzalna jak Wy i nasz styl. PROMOCJA pakiet Foto + Video (Ślub+ Wesele+Plener/Sesja Pamiątkowa) Pakiet Foto + klip weselny Video lub Video-Foto = 2200 zł Poniżej info na temat GRATISÓW Na życzenie prześlemy pakiety szyte na miarę Oferujemy NATURALNY STYL dzięki dobrej atmosferze i relacjom, a Więcej
Logo
Emotion & Memories- PROMOCJA klip video 500 zł   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 350 zł - Emotion & Memories- PROMOCJA klip video 500 zł
Pakiet 1
Foto ze ślubu już od 350 zł a z mini plenerem 350+150=500 zł.
Jeżeli zależy Wam na atrakcyjnej cenie zapraszamy po ofertę promocyjną. Jeśli zwracacie uwagę na jakość, to poniżej znajdziecie więcej szczegółów, a jeszcze więcej prześlemy mailem lub przekażemy w czasie spotkania informacyjnego.
Jesteśmy zdania, że życie pisze najlepsze scenariusze, dlatego usługa, którą oferujemy jest pełna naturalnych kadrów i niepowtarzalna jak Wy i nasz styl.
PROMOCJA pakiet Foto + Video (Ślub+ Wesele+Plener/Sesja Pamiątkowa)
Pakiet Foto + klip weselny Video lub Video-Foto = 2200 zł  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane