Logo
O mnie

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług profesjonalisty - fotografa z okolic Bydgoszczy, Gdańska czy Trójmiasta, zależy Państwu na kompleksowej i sprawnej usłudze fotograficznej - zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Dlaczego fotografia? Już od najmłodszych lat na świat spoglądałem przez soczewkę obiektywu. Fotografia to moje dziecięce marzenie, to pasja, hobby i zawód w jednym. To codzienna przygoda. Przygoda do której zapraszam wszystkich tych, którzy chcą utrwalić ulotność chwili... Fotografuję od dawna, łącząc doświadczenie z poczuciem estetyki i dbałością o detale. Swoją ofertę, kieruję do Klientów, którzy cenią sobie Więcej

Krzysztof Żubkowski | Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1900 zł
Pakiet 1 cena: 1900 zł
Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. To uroczystość, wymagająca wyjątkowej oprawy. Uroczystość, która powinna pozostać niezapomniana. Dlatego, aby utrwalić te niezapomniane chwile - warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Swoją ofertę, kieruję do klientów wymagających, którzy cenią sobie dobrą fotografię. Zdjęcia wykonuję w stylu reportażowym, z autorską obróbką i retuszem w różnej palecie kolorystycznej.

Stawiam przede wszystkim na kreatywność i ciekawe pokazanie przebiegu wydarzeń, jednocześnie posiadam mocno rozbudowane zaplecze techniczne (pracuję na pełno klatkowych lustrzankach firmy NIKON), które pozwalają na wykonanie zdjęć najwyższej jakości.

W dniu ślubu fotografuję nie tylko najważniejsze wydarzenia, ale przede wszystkim emocje im towarzyszące. Tworzę galerię obrazów o rodzinie, miłości, szczęściu, przyjaciołach, zabawie, ulotnych momentach.

Dbam o szczegóły, ukazując detale zarówno domu w którym Młoda Para się przygotowuje, kościoła, sali weselnej, jak i detale związane ze strojem Nowożeńców czy samochodem.

To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy od Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiam przykładowe pakiety fotografii ślubnej. Wychodząc jednak naprzeciw Państwa wymaganiom, jestem skłonny, tak dobrać składowe poszczególnych pakietów, aby stworzyć pakiet indywidualny.pakiet Standardowy w cenie 2290 PLN (brutto)


- zdjęcia z przygotowań w domu Pani Młodej (3 godzin przed ceremonią zaślubin),

- zdjęcia podczas błogosławieństwa rodziców,

- zdjęcia w trakcie ceremonii ślubnej w kościele lub USC,

- zdjęcia w trakcie uroczystości weselnej do końca oczepin,

- sesja plenerowa (w innym dniu niż uroczystość ślubna), czas trwania 4/5 godzin, dwie lokalizacje,

- wydrukowane zdjęcia w formacie 15 x 23 cm – 100 sztuk w ozdobnym pudełku,

- pendrive ze zdjęciami po obróbce (minimum 400 szt.),

- internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłem w formie historii ślubnej


Chętnie wykonuję również:


- sesje narzeczeńskie,

- sesje plenerowe bez reportażu,

- zdjęcia w trakcie przygotowania makijażu i fryzury ślubnej,

- fotoksiążki / fotoalbumy,  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Chrzest św. to wyjątkowy moment, gdyż jest to pierwszy sakrament przyjmowany przez dziecko. Warto zatrzymać go zatem na zawsze - na pięknych fotografiach. Ponieważ w wydarzeniu tym zaangażowana jest cała najbliższa rodzina dziecka, warto poprosić o pomoc profesjonalnego fotografa.

Oferuję Państwu reportaż, wykonany sprzętem najwyższej jakości. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości sakralnych. Oznacza to, że właściwie reaguję w najważniejszych momentach sakramentu, zachowując przy tym określone normy. Oprócz stworzenia reportażu z ceremonii kościelnej, utrwalam relacje rodzinne, tworzę zdjęcia portretowe, zdjęcia grupowe. Utrwalam szczegóły, lubię fotografować również przygotowania do ceremonii oraz przyjęcia, ogólną atmosferę panującą w domu. Przedstawiam relacje rodzinne, reakcje maluszka, utrwalam odświętne stroje, przedmioty.

Oprócz zdjęć reportażowych z kościoła, oferuję Państwu zdjęcia plenerowe, wykonywane zaraz po ceremonii Chrztu oraz zdjęcia z przyjęcia. Wszystko to pozwala na stworzenie pięknej opowieści, galerii obrazów z całego dnia.Standardowy pakiet fotografii chrztu świętego zawiera:


- zdjęcia z przygotowań w domu (1,5 godziny przed ceremonią),

- zdjęcia w trakcie ceremonii w kościele,

- kilka zdjęć po zakończeniu liturgii z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami,

- wspólne zdjęcie z całą rodziną,

- wydrukowane zdjęcia w formacie 13 x 18 cm – 10 sztuk w ozdobnym pudełku,

- pendrive ze zdjęciami po obróbce (minimum 80/100 szt.),

- internetowa galeria zdjęć zabezpieczona hasłemChętnie wykonuję również:


- zdjęcia w trakcie poczęstunku w restauracji,

- sesje rodzinne,

- fotoksiążki / fotoalbumy,  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Fotoreportaż z różnych wydarzeń (18-nastki, jubileusze, studniówki itp.), wszystkie szczegóły ustalane indywidualnie z klientem.  
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
W dzisiejszych czasach fotografia ślubna, to nie tylko zdjęcia w dniu samej uroczystości, czy sesja plenerowa wykonywana po ślubie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także sesje przedmałżeńskie, zaręczynowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadam również w swojej ofercie takie sesje.

Sesja narzeczeńska, często bywa pierwszym kontaktem z fotografem. To doskonały sposób na przyzwyczajenie się do obecności aparatu. Pozwala na oswojenie się z tremą. Pozwala poznać mnie i mój styl pracy, a także poznać Państwa oczekiwania. Określa styl pracy jaki Państwu odpowiada.

Sesja wykonywana jest w plenerze co najmniej 2-3 miesiące przed planowanym terminem ślubu, a to daje możliwość późniejszego wykorzystania zdjęć np. przy podziękowaniach, czy zaproszeniach.  
Fotografia rodzinna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Czas spędzony w gronie rodzinnym jest czasem magicznym. Niestety przy codziennym zabieganiu coraz mniej czasu poświęcamy na relacje z najbliższymi.

Wspólne 2,3 godziny poświęcone na wykonanie fotografii może być ciekawym pomysłem na wspaniałą, wspólną zabawę. Okolicznościowe, świąteczne, plenerowe, stylizowane sesje rodzinne to także doskonałe okazje, by zatrzymać na zdjęciu ukochane osoby na zawsze.

Przy wykonywaniu zdjęć rodzinnych stawiam na naturalność, przedstawiam uczucia Was łączące. Staram się, by atmosfera podczas pracy była swobodna, tak, by każdy był rozluźniony przed obiektywem. Zachęcam do wspólnej rozmowy, zabawy. Kiedy już zapominacie o obiektywie Wasze rodzinne przyzwyczajenia, rytuały będą idealnym tłem do stworzenia wyjątkowych ujęć.

Podczas sesji rodzinnych istnieje bowiem jedna niezawodnie prosta zasada - Wy jesteście rodziną, a ja uwieczniam tę relację między Wami.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane