logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

IZIT Krupa fotograf reklamowy

O mnie

Fotografią pasjonuję się od 7 roku życia. Pierwszy mój aparat Cmena, wymuszona na ojcu, z uwagi na notoryczne podbieranie mu jego sprzętu. Szczęście było ogromne. Fotografia zawsze towarzyszyła mi w życiu, czasem bardziej profesjonalnie, czasem wyłącznie jako utrwalanie miejsc i chwil w których bywałem. Jakiś czas temu, postanowiłem zająć się nią na serio, bo bez niej nie czuję się wystarczająco zrealizowany. ​ Fotografuję zarówno realizując swoje projekty, jak i realizuje przedsięwzięcia biznesowe, które sprawiają nie mniejszą frajdę. ​ Więc, jeżeli budujesz lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy, zadbam o jej właściwą prezentację. Wiem, Więcej
Logo
IZIT Krupa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 500 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Projekty reklamowe, wyceniam indywidualnie, w zależności od upodobań, miejsca, trudności wykonania prac oraz kosztów produkcji sesji. Można przyjąć, że cena zaczyna się od 500 zł, jeśli jest to fotografia obiektu - 10 zdjęć. Cała reszta, wyceniana jest indywidualnie.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1200 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Pakiet podstawowy:
200 wyselekcjonowanych i obrobionych artystycznie zdjęć.
Kościół 40 zdjęć, pozostałe zdjęcia z przyjęcia oraz przygotowań.
Możliwe jest również za dodatkową opłata wykonanie zdjęć w dodatkowo wybranym dniu i miejscu.  
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 800 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Indywidualna wycena. Jeśli zdjęcia mają dotyczyć okolic np pensjonatu, hotelu. Trzeba liczyć pełny dzień zdjęciowy. Efekt około 20 wyselekcjonowanych zdjęć i obrobionych artystycznie.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 800 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Podstawowy pakiet, obejmuje studio, użycie wszystkiego co w studio się znajduje tj akcesoria, krzesła i inne obiekty. Sesje specjalne, z produkcją wymagającą wynajęcia większego studia dla auta czy innych elementów - umawiam i uzgadniam indywidualnie.
Podstawowy pakiet to 4 godziny pracy w studio - 10 zdjęć wyselekcjonowanych i obrobionych.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 500 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Sesja podstawowa, trwa dwie godziny. Miejsce wybrane w tkance miasta lub jedno z miejsc zaprzyjaźnionych (hotel) lub studio - do ustalenia. 10 zdjęć wybranych z sesji.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 800 zł - IZIT Krupa
Pakiet 1
Zdjęcia klimatyczne, wg scenariusza, opowieść historii opracowanej przeze mnie z uwzględnieniem Waszego celu, lub wasz scenariusz. Cena podstawowa zawiera 10 wybranych i obrobionych zdjęć + scenariusz.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane