logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DABROWSKI-studio.pl fotograf ślubny

O mnie

Urodziłem się we Wrocławiu i tutaj mieszkam. Miasto stu mostów zawsze gdzieś pędzi. Fotografia, to mój sposób na życie w tym pełnym zgiełku i pośpiechu mieście. Mój zawód pozwala mi zatrzymać się, być obserwatorem, pozostać sobą oraz daje możliwość ucieczki od komercji i bezduszności. Pierwszy aparat kupiłem, kiedy miałem 14 lat i od tamtego momentu nie rozstaję się z nim. Choć wytrwanie na obranej drodze nie zawsze było łatwe, to w końcu się opłaciło i dziś robię to, co kocham. Inspiracji poszukuję przede wszystkim w naturze, ale najbardziej motywuje mnie zadowolenie klientów. Ceny podane przy poszczególnych ofertach są jedynie przykładowymi. Więcej
Logo
DABROWSKI-studio.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 6000 zł - DABROWSKI-studio.pl
Pakiet 1
Podstawowy pakiet obejmuje reportaż z dnia ślubu i sesję plenerową w innym dniu. Para Młoda dostaje zdjęcia przygotowane w dwóch rozmiarach i cyfrowy album wideo zapisane na przenośnym dysku flash w ładnym etui. Albumy i odbitki można zamówić osobno w każdym terminie. Koszty dojazdu doliczane są osobno.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 60 zł - DABROWSKI-studio.pl
Pakiet 1
Oferuję zdjęcia reklamowe wnętrz i produktów. Jest to możliwość stworzenia warunków studyjnych w każdym miejscu i wykonanie przejrzystych, wypełnionych światłem zdjęć. W zależności od potrzeby można zamówić każdą, nawet najmniejszą ilość zdjęć. Podana cena to koszt wykonania 1 zdjęcia.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 60 zł - DABROWSKI-studio.pl
Pakiet 1
W ofercie możliwość stworzenia warunków studyjnych w dowolnym miejscu. Sesja studyjna z dojazdem do klienta? Nie ma problemu.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 600 zł - DABROWSKI-studio.pl
Pakiet 1
Zdjęcia na specjalne okazje i nie tylko. Pozowane, spontaniczne, studyjne i wszystkie jakie wymyślisz na Twój wyjątkowy temat.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 600 zł - DABROWSKI-studio.pl
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to świetny sposób na zapoznanie się i oswojenie w sytuacji pozowania do zdjęć. Na naszym pierwszym spotkaniu powstaje od 20 do 30 starannie skomponowanych i doświetlonych zdjęć. Zdjęcia z sesji przesyłam przez internet do 14 dni od wykonania, żebyście mogli jak najszybciej cieszyć się efektami.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane