Logo
O mnie

Historie pełne miłości. Jesteśmy małżeństwem, które łapie chwile i zatrzymuje czas w kadrach i filmach. Z przyjemnością przedstawimy Waszą historię. W fotografii stawiam na naturalność. Nie ustawiam, nie reżyseruję ujęć. Najbardziej liczą się dla mnie szczere, niewymuszone emocje. Małe gesty, które mają wielkie znaczenie. To wszystko w połączeniu z naturalnym, pięknym światłem tworzy magiczną całość. Magiczne fotografie, które będą Was cieszyć i przywoływać wspomnienia przez lata.

Love Life Studio KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2400 zł
Pakiet 1 cena: 2400 zł
Oferujemy także pakiet : Fotografia + Film Ślubny
Mamy jeszcze wolne terminy na 2018 rok!
W dodatku super ofertę na śluby odbywające się w 2018 roku - jeśli zdecydujecie się powierzyć nam uwiecznienie Waszego najpiękniejszego dnia i zarezerwujecie termin do 31.06.2018 - za reportaż filmowy i fotograficzny + sesja plenerowa + ujęcia z drona - zapłacicie tylko 3700 zł
Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę : kontakt@lovelifestudio.pl
Ps Działamy w całej Polsce!  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 650 zł
Pakiet 1 cena: 650 zł
Narzeczeństwo. Cudowny okres, który sami wspominamy z rozrzewnieniem. Piękne fotografie pełne miłości, szczerej radości i emocji, na pewno będą wspaniałą pamiątką na resztę wspólnego życia.

Sesja Narzeczeńska :
♡ 35 kompleksowo, autorsko obrobionych fotografii, dostarczone drogą elektroniczną (w dwóch rozdzielczościach – pełnej do druku i pomniejszonej do publikacji w Internecie)
♡ kilkugodzina sesja
♡ 35 odbitek 15×23 wywołanych na jedwabnym papierze, zapakowane w autorskim opakowaniu
♡ Sesje do 15km od Gdyni w cenie  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane