logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

IgiStudio Damian Jakubowski fotograf ślubny

O mnie

Fotografią zajmuję się od zawsze. Fotografowanie to moja pasja. Coś, co daje mi radość i satysfakcję. Gdy tylko znajdę wolną chwilę, biorę aparat i uciekam łapać chwile – jedyne w swoim rodzaju, które może już nigdy się nie powtórzą. Największą wagę przywiązuję do szczegółów, bo czasami spontaniczne, drobne gesty, takie jak uśmiech, spojrzenie, dotyk wyrażają uczucia, które nie zawsze łatwo jest wyrazić słowami. W tym tkwi ich niezwykłość. Z wykształcenia jestem grafikiem, dlatego swoje umiejętności graficzne mogę wykorzystać w fotografii – wykonać profesjonalną obróbkę, retusz itp. Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu.
Logo
IgiStudio Damian Jakubowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - IgiStudio Damian Jakubowski
Pakiet 1
Fotografia Ślubna Czersk & Trójmiasto. Szukasz naturalnych zdjęć zobacz stronę https://www.igistudio.com Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin 511525007. Rok 2018 oraz 2019 wolne terminy. 
Pokaż więcej

IgiStudio Damian Jakubowski fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Asia | 29 stycznia 2018

sesja ślubna

Miałam okazję skorzystać z usług fotograficznych Damiana i śmiało mogę stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Wykonanie i obróbka – super. Damian uchwycił każdy drobny gest – spojrzenie, uśmiech... Widać w jego pracy profesjonalizm, pełne zaangażowanie i, co ważne, widać, że fotografowanie sprawia mu ogromną przyjemność. Polecam!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane