logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KR FOTO+FILM fotograf ślubny

O mnie

Naturalne, pełne miłości filmy i fotografia. Obejrzyj jedną z naszych historii i przekonaj się jak fotografujemy. Jeśli czujecie, że to Wasz klimat to chętnie opowiemy waszą historię. Zacznijmy razem nową przygodę :) Jesteśmy duetem fotograficznym i filmowym oraz szczęśliwymi rodzicami kochanego Maciusia (2017). Kochamy naturę, leśne spacery z synkiem, słońce, muzykę z duszą. Uwielbiamy podróżować, to dzięki podróżom pokochaliśmy fotografię. Zatrzymujemy w kadrze te wszystkie wzruszenia, napięcia, piękne chwile tego wyjątkowego dnia, uwieczniamy nie tylko piękną scenę ale również towarzyszące emocje w danej chwili. Staramy się zapisać Wasze Więcej


Logo
KR FOTO+FILM   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - KR FOTO+FILM
Pakiet 1
Fotografia ślubna to doskonała pamiątka dla Was i dla Waszych bliskich, która pozostanie nie tylko w pamięci ale także w postaci obrazu.Najważniejsze jest dla nas abyście po latach otwierając swój album fotograficzny znalazł się na waszych twarzach uśmiech.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane