Logo
O mnie

Po latach w waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia pięknych chwil. Warto je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii. Zatrzymuje w moich pracach emocje i chwile, z nadzieją, że za każdym razem, gdy do nich powrócicie uśmiech zagości na waszych twarzach. Każde zlecenie wykonuję z największą starannością i pełnym zaangażowaniem. Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię. Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść - spontaniczna i prawdziwa.

Artur Wlazło - Fotografie KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 - 4000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Całodniowy reportaż od przygotowania, błogosławieństwo do zakończenia oczepin (do godz. 01:00 - 02:00)
+Wstępna obróbka zdjęć
+Plener
+Strona WWW z galerią zdjęć  
Pakiet 2 cena: 4000 zł
Pakiet Foto + Video 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 - 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Całodniowy reportaż ok. 3h
- Kościół
- Przyjęcie
- sesja  
Pakiet 2 cena: 300 zł
1h reportażu.
- Przyjęcie
- sesja  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 - 600 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
1h reportażu
- Kościół
- Przyjęcie
- sesja  
Pakiet 2 cena: 600 zł
Całodniowy reportaż 6-7h
- Kościół
- Przyjęcie
- sesja 
Pokaż więcej

Opinie klientów

monika

27 stycznia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Dziękujemy za piękne zdjęcia z chrztu naszego synka:) Szczerze polecamy wszystkim, którzy chcą uwiecznić w obiektywie wyjątkowe chwile i w ten sposób ocalić je od zapomnienia.

Beata i Steven Whitford

04 października 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dziekujemy serdecznie za przepiekna pamiatke uwieczniajacych ten szczególny dla nas dzień. Pan Artur jest przesympatyczna osoba o wielkim talencie. Dzieki swojemu podejsciu do swojej pracy i do ludzi sesja przebiegła bardzo miło. Współpraca na wysokim poziomie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Toba. Ciekawe pomysły, kreatywne rozwiazania. Jednak efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W 100% polecamy Pana Artura i bardzo dziekujemy. Beata i Steve ????

Ewelina

19 kwietnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Łącząc zaangażowanie, talent i pasję, Pan Artur uchwycił na zdjęciach swoim czujnym okiem najważniejsze momenty z chrztu mojego synka. Szybki kontakt,indywidualne podejście, naturalne zdjecia i realizacja zgodnie z umową. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pełen profesjonalizm. Dziękuję

Agnieszka Kowalska

18 marca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Dzieki Panu Arturowi mamy super pamiatke z Chrztu naszej pociechy, Pan Artur bardzo profesjonalnie wykonal reportaż z tego dnia. Bardzo mocno zaangazowany w polecone mu zadanie wiec z czystym sumieniem polecam.Calosc swietnie wkomponowana w albumie i na nośniku na naprawde wysokim poziomie, na ktore nie trzeba było dlugo czekac.

Agnieszka i Jacek

18 marca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja dziecięca

Goraco polecam, wspolpraca na wysokim poziomie, Pan Artur profesjonalnie przeprowadzil sesje naszej coreczki, poswiecil nam mnostwo czasu, a na sliczne zdjecia nie trzeba było dlugo czekac ????.

Wiolka i Dawid

01 lutego 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Artura ???? Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy.Zdjęcia wyszły piękne. Wspaniałe ujęcia, niezwykła pamiątka ????Ponadto człowiek rzetelny i niezwykle uprzejmy ????

Kamila i Daniel

25 stycznia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Polecam, profesjonalne podejście do klienta. Zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Na zdjęcia czekaliśmy około 2 tygodni. Bardzo miła obsługa. Polecamy Pana Artura :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane