logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dee Schneider Fotografia fotograf dziecięcy

O mnie

Ciąża, narodziny dziecka, dzieciństwo pełne zabaw, radości ale tez dzieciecych smutków to czas wyjątkowy. Warto uwiecznić te ulotne chwile na pięknych fotografiach. Te portrety pozostaną na zawsze - to dziedzictwo. Dla Ciebie i dla wszystkich ludzi, których kochasz. To co jest dla mnie wazne, to pokazanie na fotografiach prawdziwych emocji i relacji. Zapraszam na sesje u Ciebie w domu, w plenerze lub u mnie w studio. Obiecuje, to bedzie milo spedzony czas i niezapomniane fotografie. http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/fotografia-dziecieca-mam-akademii.html?mama=dee126
Logo
Dee Schneider Fotografia    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 280 zł - Dee Schneider Fotografia
Pakiet 1
Usługi obejmują sesje noworodkowe, sesje Maluszka w pierwszym roku życia, sesje urodzinkowe oraz inne. Mogą to być sesje w studio, w plenerze lub w Państwa domu. w cenie pakietu jest 10 ujęć w formacie cyfrowym oraz wydrukowanych w formacie 15x23cm.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Dee Schneider Fotografia
Pakiet 1
Oferta obejmuje wykonanie zdjęć podczas mszy świętej i ceremonii chrztu oraz zdjęcia rodzinne i portrety dziecka i jego rodziców. W cenie jest 15 kadrów reportażowych w formacie cyfrowym oraz 5 portretów dziecka i rodziców wydrukowanych w formacie 15x23cm. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 300 zł - Dee Schneider Fotografia
Pakiet 1
Sesja w studio lub w domowym zaciszu u klientki. To świetny pomysł na dowartościowanie się lub stworzenie wyjątkowego prezentu dla swojego partnera. Usługa ta jest bardzo dyskretna i przebiega w miłej nieskrępowanej atmosferze.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - Dee Schneider Fotografia
Pakiet 1
Jest to produkt dla kobiet w każdym wieku. Sesja obejmuje metamorfozę wykonaną przez profesjonalną makijażystkę, sesję zdjęciową oraz 3 portrety w formacie 15x23cm. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych portretów w cenie 50 zł od sztuki.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Dee Schneider Fotografia
Pakiet 1
Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Dzięki sesji zdjęciowej zatrzymujemy piękno, czułość i oczekiwanie na pięknych fotografiach oraz sprawiamy, że kobieta czuje się pięknie i zmysłowo w swoim ciele. W pakiecie 10 fotografii w formacie cyfrowym oraz wydrukowanych do rozmiaru 15x23cm, 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane