logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jacek Stańczak - Festafoto fotograf ślubny

O mnie

Specjalizuję się w reportażowej fotografii ślubnej i sportowej. Oprócz tego chętnie fotografuję zwierzaki i ich opiekunów. Bo reportaż to wyższa forma uprawiania fotografii. A najwyższą jest dobry reportaż. Taki, który mieści w sobie dokument, emocje, nastrój chwili, czasem anegdotę. Reportaż ślubny oprócz znajomości rzemiosła i najlepszego sprzętu wymaga taktu, dyskrecji, tworzenia swobodnej atmosfery i zaufania. Tylko tyle... i aż tyle ! Zapraszam - zajrzyjcie na moją stronkę, do Portfolio i Galerii. . Fotografuję sprzętem z górnej półki, Pentax K-1 i jasne obiektywy poradzą sobie świetnie w każdych warunkach.
Logo
Jacek Stańczak - Festafoto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1700 zł - Jacek Stańczak - Festafoto
Pakiet 1
Każde zlecenie jest inne. Tak więc i jego wycena nie jest jednoznaczna. Niech za punkt wyjścia posłuży poniższy podstawowy pakiet o wartości 1700 zł.:

Wykonanie zdjęć od przygotowań do wesela do godz. 1:00
Udostępnienie min. 300 zdjęć na ustalonym nośniku. Zazwyczaj jest sporo więcej i nie ma to wpływu na cenę.
Plener, w innym dniu.
Dojazd do Pary Młodej do 30 km od miasta: Gdańsk  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 250 zł - Jacek Stańczak - Festafoto
Pakiet 1
Sportowe pasje motywują rodziców nie mniej niż ich pociechy. Zawody, treningi, wszelkie sportowe wyzwania są idealnym tematem fotograficznym. Zapraszam więc do sesji zdjęciowej, która uwieczni wyczyny Waszych dzieci, przyjaciół i partnerów. Podaję bardzo orientacyjną cenę - mocno budżetową ze względu na różnorodność zakresu usług. 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - Jacek Stańczak - Festafoto
Pakiet 1
Jeśli jesteś panem swojego opiekuna, to zapraszam Was na foto-sesję. Lubię wszelkie ssaki, ptaki, gady, płazy i owady. One mnie też. Nie przejmujcie się kasą. Wasi opiekunowie zapłacą za fotki każdą cenę. Na pewno się dogadamy ;) . 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane