logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

    Poproś fotografa o dane.

    Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

    ZAMKNIJ

    SA CALOBRA Rafał Fronczek fotograf ślubny
    fotograf Wrocław

    O mnie

    Uwielbiam światło, które przechodząc przez obiektyw tworzy niesamowite kadry. Magia fotografii potrafi zaczarować każde miejsce i każdy moment. W moich zdjęciach zawsze staram sie uchwycić to co ulotne i niepowtarzalne, a moje fotografie to efekt mojego patrzenia na świat i otaczającą mnie rzeczywistość. W fotografii tak jak w życiu staram sie podążać swoją własną drogą. A moje zdjęcia? ... Trochę naturalne, trochę niezwykłe, z delikatną głębią zapraszają Was do świata, do którego możecie w każdej chwili wejść. Fotografuję w całym kraju, ale jeśli chcecie mogę pojawić się w każdym miejscu na świecie. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i Więcej


    Logo
    SA CALOBRA Rafał Fronczek   KONTAKT

    Moje usługi

    Moje usługi

    Fotografia ślubna cena: 2200 zł - SA CALOBRA Rafał Fronczek
    Pakiet 1
    Reportaż ślubny z (przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości w kościele lub USC, wesela) oraz sesję plenerową w dniu ślubu (2-3 plany zdjęciowe). Dopłata za plener w innym dniu 300 zł. Cena zawiera również:
    - 200 starannie przygotowanych, poddanych autorskiej obróbce fotografii w pełnej rozdzielczości przygotowanych na płycie DVD (elegancka płyta ze spersonalizowanym nadrukiem)
    - 60 odbitek zdjęć w formacie 15 x 21 cm
    - galerię internetową z wybranymi zdjęciami chronioną hasłem na mojej stronie.
     
    Pokaż więcej

    NAPISZ OPINIĘ

    Musisz wpisać dane

    Musisz wpisać adres e-mail

    Musisz wybrać uśługę

    Musisz wybrać ocenę

    Komentarz:

    Musisz wpisać dane

    Wprowadzona captcha jest niepoprawna