logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jan Test2 fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Teodor, cieszę się że moje zdjęcia zwróciły Waszą uwagę. Staram się aby były wyjątkowe, oraz za każdym razem inne. Wszystkie pary tworzą swoją niepowtarzalną historię, a mi zależy na tym, aby w ciekawy sposób to pokazać. Mam ogromne szczęście że mogę w życiu robić to co uwielbiam. Swoją zawodową przygodę z fotografią zaczynałem jako fotoreporter agencji prasowych oraz dzienników, dokumentując wszystkie najważniejsze wydarzenia w kraju. Głownie wykonywałem fotoreportaż z największych pokazów mody, festiwali, gal i innych imprez z działu showbiznesu, moje publikacje codziennie ukazywały się w znanych nam wszystkim tytułach prasy Więcej


Logo
Jan Test2   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Jan Test2
Pakiet 1
Moja pasja do fotografii trwa odkąd tylko pamiętam, natomiast zawodowo zajmuję się nią od 13 lat.

Połączenie młodzieńczej fascynacji wraz z poznaniem teoretycznych podstaw oraz ciągłym uczeniem się, pozwala mi na profesjonalne podejście do każdej sesji, a przy tym na zachowanie pełnej naturalności i spontaniczności.

Moja oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju zgromadzeń, stowarzyszeń i mniejszych oraz większych firm.

Proponowane przeze mnie działania obejmują sesje:

eventowe
rodzinne,
narzeczeńskie
ślubne.
 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane