logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mobilne studio fotograficzne Aneta Arentowicz fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Niezmiernie się cieszę, że tutaj trafiliście :) Fotografią zajmuję się bez przerwy od ponad 8 lat. W tym czasie mnóstwo rzeczy się zmieniło, przybyło więcej sprzętu i lat doświadczenia. Fotografuję na profesjonalnym sprzęcie marki Canon, stąd też fotografie przeze mnie wykonane są na wysokim poziomie. Posiadam upoważnienie do fotografowania uroczystości liturgicznych, a także dodatkowe oświetlenie do aparatu, dzięki któremu praca w trudnych warunkach oświetleniowych, nie będzie stanowiła żadnego problemu. Możecie mieć pewność, że zrobię wszystko, aby emocje i klimat Waszych uroczystości zostały uwiecznione, jako piękna pamiątka dla Was i Więcej


Logo
Mobilne studio fotograficzne Aneta Arentowicz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 900 - 1300 zł - Mobilne studio fotograficzne Aneta Arentowicz
Pakiet 1
Pakiet Mini (5h)
Wybierany zazwyczaj na krótkie ceremonie. Obejmuje zdjęcia w USC/ kościele, na sali a także plener tego samego lub innego dnia.
Zawiera minimum 300 starannie wyselekcjonowanych, obrobionych najpiękniejszych zdjęć. 
Pakiet 2
Obejmuje zdjęcia od błogosławieństwa lub kościoła, na sali weselnej do końca oczepin, a także plener tego samego lub innego dnia. Jest to najczęściej wybierany pakiet ślubny.
Zawiera minimum 500 starannie wyselekcjonowanych, obrobionych najpiękniejszych zdjęć.

*Każdy pakiet obejmuje materiał nagrany na płyty DVD wraz z spersonalizowaną okładką. W cenie trzy komplety. Możliwe jest dokupienie kolejnych sztuk w cenie 20zł/sztukę.

*Dojazd powyżej 30km od miejsca zamieszania Wykonawcy pokrywają Zleceniodawcy.

 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane