logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

2 STYLE Michał Piotrowski fotograf ślubny

O mnie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego przy podpisaniu umowy staramy się poznać szczegółowo Państwa wymagania. Omawiamy również wstępnie dzień Państwa ślubu oraz ustalamy pomysły na film w plenerze. Jesteśmy kreatywni i otwarci na wszelkie propozycje dlatego im bardziej szalony plener tym lepiej. W Gdańsku lub Gdynie jest pełno miejsc gdzie można zrealizować wyjątkowe ujęcia do przedstawienia własnej historii poznania się lub do zaaranżowania bardziej szalonych scen. Wyjątkowy film ślubny to wyjątkowy scenariusz, a często po prostu życie :) WAŻNE! Posiadamy upoważnienie Gdańskiej Kurii Metropolitalnej do fotografowania i filmowania w czasie Więcej


Logo
2 STYLE Michał Piotrowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2200 zł - 2 STYLE Michał Piotrowski
Pakiet 1
Propozycja dla par, które pamiątkę w postaci filmu ślubnego stawiają na pierwszym miejscu i ważna jest dla nich nie tylko jakość materiału ale również filmowy efekt. Decydując się na ten pakiet nie uciekną Wam ważne chwile, które dzieją się w dwóch miejscach jednocześnie. Przykładem może być przysięga składana podczas ślubu gdzie trzeba uwiecznić zarówno Was jak i Waszych wzruszających się rodziców. Takich momentów podczas dnia ślubu jest bardzo wiele dlatego warto przemyśleć wybór odpowiedniej obsługi do Waszej uroczystości. Aby przekonać Was zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy szerzej ofertę ślubną oraz przedstawimy materiał filmowy.
Za dodatkową opłatą z przyjemnością wykonamy pomysłowy ślubny plener filmowy. Możemy w ten sposób przedstawić historię poznania się lub stworzyć coś zupełnie szalonego.

SZCZEGÓŁY OFERTY: http://www.2style.pl/oferta_slubna.php#film

Cena pakietu:
Ustalana indywidualnie na podstawie informacji od klienta:
- miejsce uroczystości (ślub i wesele)
- czas trwania filmu
- ilość gości
- ilość zdjęć oraz przekazywany materiał 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane