logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Augusto De Luca fotograf architektury

O mnie

Augusto De Luca jest autorem rekordowych okładek, zdjęć kampanii reklamowych, książek, fotografii. Fotografie De Luca, są przechowywane w kolekcjach prywatnych i publicznych. Na przykład w: Bibliotece Narodowej w Paryżu, Archiwum Fotograficznym, w Rzymie w International Polaroid Collection (USA) w Museum Fotografii Charleroi Belgia.


Logo
Augusto De Luca   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 4000 zł - Augusto De Luca
Pakiet 1
Każde moje zdjęcie jest przesycone uczuciem. Od zależności, która tworzy się między mną a miejscem ujęcia. Kiedy widzę coś, co mnie pociąga, zaczynam kręcić się wokół, aby znaleźć moje ujęcie. To praca nad samym sobą i nad miastem, w tym samym czasie. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 4000 zł - Augusto De Luca
Pakiet 1
Niektórzy krytycy uważają, że cechą charakterystyczną jego stylu jest uchwyt momentu, w którym pokazuje i uwydatnia najmniejsze elementy ekspresji obrazu. Jego obrazy łączą w sobie realistyczne kształty i znaki w taki sposób, że można w nich zauważyć i dostrzec metafizyczną atmosferę. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 4000 zł - Augusto De Luca
Pakiet 1
W swojej pracy twórczej posługuje się wieloma materiałami.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane