logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Natalia Pilch www.nataliapilch.pl fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Natalia Pilch i od lat fotografuję dla Was miłość ♥ Uważam, że każde ujęcie jest jak klatka z filmu, który odtwarza się w głowie za każdym razem gdy się na nią spojrzy. Fotografowanie i filmowanie, uczy mnie wrażliwości na wszelkie detale i obecne chwile, które towarzyszą Wam podczas ślubu. Prywatnie jestem pozytywie nastawioną do życia osóbką, oczywiście z zamiłowaniem do fotografii. Kocham uwiecznianie chwil, podróżowanie, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Mam słabość do zwierząt, słodyczy, herbaty z miodem i cytryną oraz natury.
Logo
Fotografia Natalia Pilch www.nataliapilch.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3300 zł - Fotografia Natalia Pilch www.nataliapilch.pl
Pakiet 1
Niepowtarzalne chwile, cudowna aura Państwa Młodych, emocje, detale oraz wyjątkowe miejsca, w których odbywają się uroczystości ślubne - to uwielbiam w swojej pracy jako fotograf ślubny. Idealnym dopełnieniem są sesje poślubne, które możemy zorganizować gdzie się Wam zamarzy!

Działam głównie na terenie śląska czyli w Skoczowie, Bielsku Białej, Cieszynie, Brennej i okolicach ale jeśli chcecie, mogę wykonać zdjęcia na terenie całego kraju, a nawet za granicą!

Pakiety fotograficzne, ślubne kosztują u mnie od 3300 zł - 5600 zł

Nie czekaj, zarezerwuj swój termin już dziś!

* Jest możliwość zakupu pakietu fotograficznego i filmowego ze zniżką!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane