logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

jarekpstryka fotograf chrztu

O mnie

Cześć! Jestem Jarek, szczęśliwy mąż i ojciec. Pasjonat fotografii oraz motoryzacji. Miłośnik małej głębi ostrości, klimatycznego bokeh oraz "analogowej" plastyki obrazu. Entuzjasta błyskania w plenerze i zabawy transmisją światła. Fotografie u mnie nie kosztują miliona monet, worka cebulionów czy taczki złota... mimo to kadry, które Wam przekażę będą przygotowane pieczołowicie, tak aby stanowiły wspaniałą pamiątkę dla Was i kolejnych pokoleń.
Logo
jarekpstryka   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 350 zł - jarekpstryka
Pakiet 1
Fotografując chrzest Waszego dziecka staram się uwiecznić kluczowe momenty ceremoniału. Jako uzupełnienie uroczystości możecie liczyć na kilka pamiątkowych zdjęć z rodzicami chrzestnymi i najbliższą rodziną. Bardziej wymagającym klientom mogę zaproponować również zdjęcia podczas rodzinnego przyjęcia lub sesję plenerową.

Szczegóły na http://jarekpstryka.pl/chrzest

Zapraszam!  
Pokaż więcej

jarekpstryka fotograf chrztu - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Michał K. | 29 sierpnia 2018

sesja z chrztu

Polecem z pełną odpowiedzialnością. Pan Jarosław to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia piękne, obsługa fachowa na każdym etapie współpracy. Ceny też przystępne. Bez wahania w przypadku kolejnej okazji skorzystam z usług Strobistic.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane