O mnie

Fotografia to przede wszystkim nasza pasja. Oboje fotografujemy od lat, do tego jesteśmy małżeństwem i bardzo lubimy fotografować wspólnie. W fotografii różni nas wiele, dzięki czemu nasze reportaże są bardzo pełne w sposobie postrzegania. Ja, czyli Basia fotografuje od 17 lat, mam na swojej drodze fotograficznej sporo kamieni milowych, nagród, wystaw, ale to nie o to chodzi; kwintesencją jest mój wyjątkowy sposób postrzegania i odczuwania tego, co mogę zamknąć w kadrze. Paweł, mój mąż stanowi w tej fotograficznej przygodzie moje doskonałe dopełnienie, widzi to czego ja nie zauważam. Prowadzimy kilka projekty fotograficznych: WhiteJungle - fotografia Więcej

Beztros.co KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Rodzinna sesja lifestylowa w pakiecie podstawowym zakłada sesję plenerową lub w domu i przekazanie 10 wybranych ujęć w postaci plików online w pełnej rozdzielczości.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Artystyczny Reportaż Fotograficzny podczas uroczystości Chrztu obejmuje reportaż podczas uroczystości w kościele oraz stworzenie reportażu, który zaczyna się przed i kończy chwile po uroczystości. Poza dokumentacją i reportażem wykonuje portrety i zdjęcia grupowe.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane