logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotofascynacja fotograf

O mnie

KILKA SŁÓW O MNIE Fotografowanie to dla mnie fascynująca przygoda, ogromne wyzwanie, mobilizacja oraz nieustanne doskonalenie warsztatu. Z ogromną przyjemnością zatrzymuję w kadrze najcenniejsze momenty Waszego życia. Fakt bycia kobietą jak również mamą wychowującą własną pociechę, w znacznym stopniu pomaga mi odczuwać, rozumieć i odnaleźć się w tym wyjątkowym czasie jakim jest: - oczekiwanie potomstwa, - bycie mamą niemowlaka, czy wychowywanie nieco starszej pociechy. http://www.fotofascynacja.com/
Logo
Fotofascynacja   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 299 zł - Fotofascynacja
Pakiet 1
Sesje noworodkowe po drugiej stronie brzuszka… Utrwalenie tego co najcenniejsze – pierwszych chwil nowego życia. Należy wykonać do 14 dnia życia maleństwa (najlepiej między 5 – 10 dniem). Właśnie wtedy maluszki przesypiają większą część dnia głębokim snem a ich ciałka są elastyczne co ułatwia upozowanie maleństw. W tym okresie nie przeszkadza im małe zamieszanie związane z sesją. Wszystkie akcesoria, które wykorzystuję przy sesjach: kocyki, czapki, opaski oraz rekwizyty należą do mnie. Sesja noworodkowa może czasem trwać dość długo ok. 4 godzin, w trakcie której będziemy robić przerwy na kolejne karmienia, zmianę aranżacji czy uśpienie maluszka. Przed przystąpieniem do sesji z noworodkiem ogrzewam studio do odpowiedniej temperatury oraz dodatkowo dogrzewam w trakcie trwania sesji. Bardzo ważne jest aby maluszek tuż przed sesją był nakarmiony – najlepiej zrobić to już u mnie w studio, proszę również zabrać ze sobą smoczek (nawet jeżeli dziecko z niego nie korzysta, przy sesji może być przydatny). Na każdej sesji bezpieczeństwo dziecka jest sprawą nadrzędną. Priorytetem jest bliskość rodzica który bardzo często pomaga przy sesji oraz niejednokrotnie asekuruje. Dużą wagę przywiązuję aby studio było nagrzane do odpowiedniej temperatury. Rekwizyty których używam są bezpieczne i stabilne. Przy sesjach noworodkowych towarzyszą emocje rodzicom… sama jestem mamą i wiem co znaczy dla rodzica oddanie pociechy, choć na kilka chwil w inne ręce. Cała sesja jest podporządkowana waszemu skarbowi i jego potrzebom. Dbam o komfort zarówno maluszka jak i rodziców :-) Zdjęcia wykonuję w moim studio FOTOFASYNACJA w którym znajdują się akcesoria tj. koce, materiały, koszyki, kolorowe tła i mnóstwo innych gadżetów. Dysponuje również licznymi czapeczkami, spodenkami, opaskami, tiulami, itp. Studio znajduje się w Zabrzu. W przypadku sesji noworodkowej trzeba zareagować odpowiednio wcześnie, jeszcze przed narodzinami dziecka, gdyż mamy dość krótki czas na wykonanie takiej sesji. Proponuję umówić się miesiąc przed planowanymi narodzinami i omówić przebieg sesji, a zaraz po pojawieniu się dziecka na świecie i powrocie ze szpitala do domu doprecyzować termin.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 299 zł - Fotofascynacja
Pakiet 1
Sesje ciążowe są bardzo indywidualne, poprzedzone szczegółową rozmową z modelką, dotyczącą upodobań i oczekiwań względem sesji tak aby czuła się pewnie i komfortowo. Możemy wykonać sesję w aranżacji intymnej bądź na wesoło… Odpowiedni moment na wykonanie sesji to 7-8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła mama czuje się jeszcze dobrze. Garderobę ustalamy na rozmowie przed sesją, ale dobrze jest zabrać kilka wersji ubioru: jeansy, ładną bieliznę, opinające bluzeczki, sukienki, wszystko to, co wyeksponuje brzuszek, jak również białą koszulę… Posiadam własny asortyment rekwizytów które wykorzystuję na sesji, aczkolwiek zalecam zabranie osobistych akcesoriów np. zdjęcia USG, testu ciążowego, bucików, itp. W przed dzień sesji dobrze jest aby przyszła mama porządnie odpoczęła, aby w dniu sesji była wypoczęta i zrelaksowana. Warto także na tę okazję zadbać o makijaż i manicure – dłonie obejmujące brzuszek będą widoczne na zdjęciu. W przypadku sesji ciążowej, wystarczy miesięczne wyprzedzenie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane