logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Karol Chaba | Fotograf Ślubny, Fotografia Ślubna Kielce, Fotograf Ślubny Kielce fotograf ślubny

O mnie

Jako Fotograf Ślubny Kielce staram się pokazywać Wasz piękny dzień w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Witam serdecznie wszystkich przyszłych nowożeńców. Jeśli poszukujecie kogoś, kto fachowo zrealizuje Waszą sesję ślubną w plenerze, a także udokumentuje ten ważny dla Was dzień, jakim jest dzień ślubu, na wyjątkowych fotografiach, nie tylko w Kielcach, ale i na terenie całego kraju, to zachęcam do zapoznania się z moimi dokonaniami. Mam nadzieję że moja praca i oferta Wam się spodoba i przypadnie do gustu. Jeśli chcielibyście abym to własnie ja miał przyjemność zrealizować dla Was zdjęcia ślubne to… zapraszam.
Logo
Karol Chaba | Fotograf Ślubny, Fotografia Ślubna Kielce, Fotograf Ślubny Kielce   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3500 zł - Karol Chaba | Fotograf Ślubny, Fotografia Ślubna Kielce, Fotograf Ślubny Kielce
Pakiet 1
Oferta ślubna jaką przygotowałem mam nadzieję przypadnie Wam do gustu i znajdziecie w niej coś dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą ślubną. Mam nadzieje że moja praca jak i proponowana oferta przypadnie Wam do gustu i uda nam się wspólnie nawiązać współpracę. Chciałbym zaproponować Wam prostą i jasną ofertę. Wprowadziłem jeden pakiet do którego opcjonalnie możecie dobrać sobie produkt który najbardziej Wam odpowiada.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane