Logo
O mnie

Witam Was serdecznie Nazywam się Karolina Ląg. I w tym miejscu powinnam powiedzieć jak bardzo kocham fotografie i od ilu lat jest moją pasją. Ale po co pisać to co wszyscy? Oczywiście, że lubię to co robię, ale głównie dlatego że przy okazji fotografowania na sesji poznaję wspaniałych ludzi, Was… Poznaję Waszą historię i przez krótką chwilę staję się jej częścią. Przeżywamy wspólnie radości z oczekiwania na nowego potomka, śmiejemy się wspólnie z minek Waszych pociech, dajecie mi możliwość przeżywania tego wspólnie z Wami. Ktoś kiedyś powiedział, że sesja jest jak randka. Zgadzam się z tym. Najpierw nieśmiało się poznajemy, aż z czasem Więcej

Save The Moment KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Sesje dziecięce realizuję w studio, w plenerze oraz u Was w domu :) W przypadku sesji wyjazdowych, pamiętaj proszę aby sprawdzić koszty dojazdu na mojej stronie. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 - 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Standardowa sesja w moim studio
To czas w którym zrealizujemy kilka stylizacji z wykorzystaniem sukni, które posiadam, lub kreacji, które będziesz miała ze sobą. W wyniku sesji otrzymujesz dostęp do galerii z której możesz wybrać ujęcia które najbardziej Ci się podobają. W cenie otrzymujesz 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21 i w formie elektronicznej. Za dodatkową opłatą możesz otrzymać kolejne ujęcia.  
Pakiet 2 cena: 150 zł
Sesja ciążowa - składana.
Składana sesja ciążowa, to cykl dwóch spotkań u mnie w studio - pierwsze spotkanie przed urodzeniem maleńswa i drugie tuż po narodzeniu. W wyniku sesji przyszła Mama otrzyma 2 w wersji elektronicznej - jedno przed i drugie po narodzeniu, oraz jedno zdjęcie w formacie 20x30 - składane. Sesja nie musi być aż tak odważna jak na przykładowym zdjęciu - przyszła Mama nie musi być na zdjęciach nago :) 
Pakiet 3 cena: 350 zł
Sesja w wannie
Sesję wykonuję w waszym domu. W waszej wannie.
Dojazd na sesje jest wliczony w cenę (na terenie Poznania, Kiekrza i okolic - w innym przypadku możliwa jest dopłata). Dodatkowo trzeba we własnym zakresie zakupić mleko w proszku oraz kwiaty do wanny.
Z takiej sesji otrzymujecie 5 zdjęć w wersji elektronicznej i wywołane w formacie 15/21cm. 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Zapraszam wszystkich rodziców do uwiecznienia pierwszych chwil życia Waszego maleństwa. W ramach pakietu wykonuję minimum 3 aranżacje + zdjęcie z rodzicami, z których możecie wybrać w ramach pakietu 7 zdjeć, które zostaną wywołane w formacie 15x21 oraz rodzice otrzymają je w formie elektronicznej. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Zapraszam na sesje rodzinne. Sesje takie wykonuję z całymi rodzinami. W tym przypadku mniej skupiamy się na samych dzieciach a bardziej na wszystkich członkach rodziny. Sesje rodzinne wykonuję w moim studio, w plenerze lub u Ciebie w domu. Jeśli chcesz zrobić sesję w plenerze, wówczas weź pod uwagę, ewentualne koszty dojazdu lub koszty związane z opłatą za wykonywanie sesji komercyjnych, jakie w niektórych miejscach należy ponieść. W takim przypadku te koszty powiększają dodatkowo cenę każdego pakietu. Podobnie jeśli chcesz mieć sesję u Ciebie w domu w przypadku gdy dojazd jest poza granice Poznania musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami - 1zł za każdy kilometr liczony z Kiekrza. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane