Logo
O mnie

Witam Was serdecznie Nazywam się Karolina Ląg. I w tym miejscu powinnam powiedzieć jak bardzo kocham fotografie i od ilu lat jest moją pasją. Ale po co pisać to co wszyscy? Oczywiście, że lubię to co robię, ale głównie dlatego że przy okazji fotografowania na sesji poznaję wspaniałych ludzi, Was… Poznaję Waszą historię i przez krótką chwilę staję się jej częścią. Przeżywamy wspólnie radości z oczekiwania na nowego potomka, śmiejemy się wspólnie z minek Waszych pociech, dajecie mi możliwość przeżywania tego wspólnie z Wami. Ktoś kiedyś powiedział, że sesja jest jak randka. Zgadzam się z tym. Najpierw nieśmiało się poznajemy, aż z czasem Więcej

Save The Moment KONTAKT

Sesja ciążowa cena: 125 - 150 zł
Pakiet 1 cena: 125 zł
Standardowa sesja w moim studio
To czas w którym zrealizujemy kilka stylizacji z wykorzystaniem sukni, które posiadam, lub kreacji, które będziesz miała ze sobą. W wyniku sesji otrzymujesz dostęp do galerii z której możesz wybrać ujęcia które najbardziej Ci się podobają. W cenie otrzymujesz 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21 i w formie elektronicznej. Za dodatkową opłatą możesz otrzymać kolejne ujęcia.  
Pakiet 2 cena: 150 zł
Sesja ciążowa - składana.
Składana sesja ciążowa, to cykl dwóch spotkań u mnie w studio - pierwsze spotkanie przed urodzeniem maleńswa i drugie tuż po narodzeniu. W wyniku sesji przyszła Mama otrzyma 2 zdjęcia wywołane w formacie 15x21 - jedno przed i drugie po narodzeniu, oraz jedno zdjęcie w formacie 20x30 - składane. Te trzy zdjęcia zostaną także przekazane w formie elektronicznej. Sesja nie musi być aż tak odważna jak na przykładowym zdjęciu - przyszła Mama nie musi być na zdjęciach nago :) 
Pakiet 3 cena: 150 zł
Sesja w wannie
Sesję wykonuję w waszym domu. W waszej wannie.
Dojazd na sesje jest wliczony w cenę (na terenie Poznania, Kiekrza i okolic - w innym przypadku możliwa jest dopłata).
Z takiej sesji otrzymujecie 6 zdjęć w wersji elektronicznej i wywołane w formacie 15/21cm. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 99 zł
Pakiet 1 cena: 99 zł
Zapraszam wszystkie dzieci komunijne oraz ich rodziców i gości do skorzystania z oferty zdjęć komunijnych. Zdjęcia realizowane zarówno w studio jak i w plenerze. W cenie pakietu otrzymujecie Państwo 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz w wersji elektronicznej. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych ujęć za dodatkową opłatą. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 125 zł
Pakiet 1 cena: 125 zł
Fotografia portretowa, to nie tylko zdjęcie do dowodu ;)
Zapraszam na kreatywne sesje zdjęciowe, dzięki którym możemy wspólnie zrobić kreatywny portret, którym zabłyśniesz na facebooku, umieścisz w CV lub po prostu będziesz się nim cieszyć w swoim ulubionym albumie. W wyniku sesji otrzymasz 5 zdjęć w wywołanych w formacie 15x21 oraz w formie elektronicznej.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 180 zł
Pakiet 1 cena: 180 zł
Zapraszam wszystkich rodziców do uwiecznienia pierwszych chwil życia Waszego maleństwa. W ramach pakietu wykonuję minimum 3 aranżacje + zdjęcie z rodzicami, z których możecie wybrać w ramach pakietu 7 zdjeć, które zostaną wywołane w formacie 15x21 oraz rodzice otrzymają je w formie elektronicznej. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane