logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Save The Moment fotograf ciążowy

O mnie

Witam Was serdecznie Nazywam się Karolina Ląg. I w tym miejscu powinnam powiedzieć jak bardzo kocham fotografie i od ilu lat jest moją pasją. Ale po co pisać to co wszyscy? Oczywiście, że lubię to co robię, ale głównie dlatego że przy okazji fotografowania na sesji poznaję wspaniałych ludzi, Was… Poznaję Waszą historię i przez krótką chwilę staję się jej częścią. Przeżywamy wspólnie radości z oczekiwania na nowego potomka, śmiejemy się wspólnie z minek Waszych pociech, dajecie mi możliwość przeżywania tego wspólnie z Wami. Ktoś kiedyś powiedział, że sesja jest jak randka. Zgadzam się z tym. Najpierw nieśmiało się poznajemy, aż z czasem Więcej
Logo
Save The Moment   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 200 - 400 zł - Save The Moment
Pakiet 1
Standardowa sesja w moim studio
To czas w którym zrealizujemy kilka stylizacji z wykorzystaniem sukni, które posiadam, lub kreacji, które będziesz miała ze sobą. W wyniku sesji otrzymujesz dostęp do galerii z której możesz wybrać ujęcia które najbardziej Ci się podobają. W cenie otrzymujesz 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21 i w formie elektronicznej. Za dodatkową opłatą możesz otrzymać kolejne ujęcia.  
Pakiet 2
Sesja ciążowa - składana.
Składana sesja ciążowa, to cykl dwóch spotkań u mnie w studio - pierwsze spotkanie przed urodzeniem maleńswa i drugie tuż po narodzeniu. W wyniku sesji przyszła Mama otrzyma 2 w wersji elektronicznej - jedno przed i drugie po narodzeniu, oraz jedno zdjęcie w formacie 20x30 - składane. Sesja nie musi być aż tak odważna jak na przykładowym zdjęciu - przyszła Mama nie musi być na zdjęciach nago :) 
Pakiet 3
Sesja w wannie
Sesję wykonuję w waszym domu. W waszej wannie.
Dojazd na sesje jest wliczony w cenę (na terenie Poznania, Kiekrza i okolic - w innym przypadku możliwa jest dopłata). Dodatkowo trzeba we własnym zakresie zakupić mleko w proszku oraz kwiaty do wanny.
Z takiej sesji otrzymujecie 5 zdjęć w wersji elektronicznej i wywołane w formacie 15/21cm. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Save The Moment
Pakiet 1
Sesje dziecięce realizuję w studio oraz w plenerze. W przypadku sesji wyjazdowych, pamiętaj proszę aby sprawdzić koszty dojazdu na mojej stronie.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł - Save The Moment
Pakiet 1
Zapraszam wszystkich rodziców do uwiecznienia pierwszych chwil życia Waszego maleństwa. W ramach pakietu wykonuję minimum 3 aranżacje + zdjęcie z rodzicami, z których możecie wybrać w ramach pakietu 7 zdjeć, które zostaną wywołane w formacie 15x21 oraz rodzice otrzymają je w formie elektronicznej. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 300 zł - Save The Moment
Pakiet 1
Zapraszam na sesje rodzinne. Sesje takie wykonuję z całymi rodzinami. W tym przypadku mniej skupiamy się na samych dzieciach a bardziej na wszystkich członkach rodziny. Sesje rodzinne wykonuję w moim studio, w plenerze lub u Ciebie w domu. Jeśli chcesz zrobić sesję w plenerze, wówczas weź pod uwagę, ewentualne koszty dojazdu lub koszty związane z opłatą za wykonywanie sesji komercyjnych, jakie w niektórych miejscach należy ponieść. W takim przypadku te koszty powiększają dodatkowo cenę każdego pakietu. Podobnie jeśli chcesz mieć sesję u Ciebie w domu w przypadku gdy dojazd jest poza granice Poznania musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami - 1zł za każdy kilometr liczony z Kiekrza.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane