Logo
O mnie

www.ulalukaszewicz.pl {Kreatywna fotografia emocji } Nazywam się Ula Łukaszewicz i jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Tworzę naturalne reportaże, bez ustawiania i zbędnej ingerencji w wydarzenia. Chcę być dyskretnym towarzyszem Młodej Pary, dzięki czemu zdjęcia są pełne naturalnych emocji. Mieszkam w Świebodzinie ale przyjadę wszędzie tam gdzie zechcecie mnie zaprosić. Najczęściej pracuję w woj. lubuskim, wielkopolskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim. Obejrzyjcie zdjęcia i dajcie się poznać :)

Ula Łukaszewicz Fotografia i Rysunek KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2500 zł
Pakiet 1 cena: 2500 zł
Tworzę typowy reportaż ślubny (od przygotowań do godziny 1:00), opowieść o Waszym dniu widzianym oczami postronnego i dyskretnego fotografa. Łapię chwile, chwytam emocje, pokazuję na fotografiach to czego nie widać na pierwszy rzut oka..
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Sesje plenerowe - Sesja plenerowa wykonywana jest w dowolny dzień po ślubie, ustalony wspólnie z Młodą Parą. Tematykę i styl sesji omawiamy wstępnie już na etapie podpisywania umowy, a lokalizacja i szczegóły precyzowane są bezpośrednio przed ślubem. Staram się aby każda sesja była inna, dopasowana do Waszego charakteru i oczekiwań. Każda sesja którą realizuję wykonywana jest w kilku lokalizacjach aby fotografie były zróżnicowane. Sesję traktuję reportażowo, doradzam, pobudzam Waszą wyobraźnię, bez wymuszania sztucznych póz. Dzięki temu jest ona po prostu fajnie spędzonym dniem :)
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Kobiece sesje zdjęciowe 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Naturalne sesje ciążowe w plenerze lub domu przyszłej Mamy 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane